Popularny: 3900 odsłonInformacje18 listopada 2018, 00:01,

Bal Andrzejkowy w Starej Betoniarni


Udostępnij 24
Radości i zabawy było co niemiara

W sobotę (17 listopada br.) dzieci oraz rodzice i opiekunowie zastępczy brali udział w imprezie Andrzejkowej zorganizowanej przez Europejską Fundację na rzecz Osób Potrzebujących EFOP, Fundację FRiDa, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie oraz Gostynińskie Centrum Rozwoju.Imprezę poprowadzili  Ela Tomczak z Latino Cafe która wcieliła się we wróżkę Lucynkę, wrózbita Kuba Trocha z firmy Magoja oraz Dj Krzysztof Sochacki.
Dzieci brały udział w licznych grach, zabawach i konkursach z nagrodami, mogły pomalować sobie buzię, włosy czy zrobić zmywalny tatuaż. Nie mogło zabraknąć andrzejkowych wróżb w których wszyscy chętnie brali udział.

Ponadto Fundacja Feniks z Płocka prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy. Na imprezie zagościli również seniorzy z Klubu Parostatek, którzy obdarowali dzieci słodkościami oraz przynieśli dzieciom maskotki. Po imprezie, najmłodsze dzieci wraz z rodzicami zastępczymi udali się do Ośrodka Jezdzieckiego Victoria z Bierzewic gdzie mieli zapewniony nocleg, zajęcia artystyczne oraz zajęcia z psychologiem.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu pt.,, Świadomi rodzice - Szczęśliwe dzieci,, dofinansowana ze środków z budżetu Wojewodztwa Mazowieckiego.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

norbi, 18 listopada 2018
super było
Dodaj ogłoszenie