Popularny: 1800 odsłonInformacje6 lipca 2018, 10:20,

Balsam dla uszu. Gala operowo-operetkowa w Lucieniu - zaproszenie

Balsam dla uszu. Gala operowo-operetkowa w Lucieniu - zaproszenie

W najbliższa niedzielę (8 lipca br.) w Lucieniu odbędzie się uroczyste zakończenie XX Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego "U Wójta" połączonego z warsztatami plastycznymi dla młodzieży gimnazjalnej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Na scenie wystąpi m.in.: Patrycja Pol z Białotarska


Wieczór zakończy Gala Operowo – Operetkowa, na której będzie można usłyszeć najpiękniejsze arie, duety i piosenki z najsłynniejszych oper, operetek oraz musicali. Na scenie zaprezentują się: Beata Wardak, Leszek Świdziński oraz ich goście, przy akompaniamencie Zespołu kameralnego La Boheme de Varsovie.

Zakończenie pleneru poprzedzi wernisaż prac artystów malarzy uczestniczących w tegorocznym plenerze: Alojzego Balcerzaka, Martyny Balcerzak, Eleonory Baranowskiej, Tadeusza Koprowicza, Doroty Król, Maryline Lefebvre, Anny Michalak, Barbary Ogłodzińskiej, Zenobii Ogrodzińskiej, Barbary Perlikowskiej, Andrzeja Szpejnowskiego, Marii Wojnarowskiej i Zofii Samusik–Zaremby oraz wystawę prac młodzieży biorącej udział w warsztatach plastycznych.

Miejsce: pałac neoklasycystyczny w Lucieniu.

Godzina: 15.30.


Napisz komentarz

Popularny: 1900 odsłonInformacje5 lipca 2018, 14:02,

Nowy punkt opieki nad dziećmi do lat 3. Wkrótce ruszą prace

W dniu dzisiejszym (5 lipca br. ) została zawarta umowa z Zakładem Wielobranżowym Produkcyjno-Handlowo-Usługowym z siedzibą w Legardzie, na roboty budowlane dla zadania pn. Utworzenie Klubu Dziecięcego "Uśmiech Malucha".

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Punkt powstanie w budynku byłego Gimnazjum nr 2

Roboty będą realizowane na podstawie projektu budowlanego: „Zmiana sposobu użytkowania i przebudowa części budynku (na parterze) filii Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gostyninie z funkcji oświatowej na lokale do sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3 w formie Klubu Dziecięcego”, opracowanego przez Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych „HOL-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie.

W ramach przebudowy zaprojektowano m.in.: budowę ścian działowych w celu wydzielenia pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia klubu dziecięcego; wykonanie okładzin ściennych, podłogowych, PCV, dywanowych w odpowiednich pomieszczeniach; remont tynków, wykończenie i malowanie ścian, demontaż stolarki oraz zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych; wymianę stolarki drzwiowej; montaż dodatkowego wyposażenia sanitarnego i oświetlenia w wydzielonych pomieszczeniach; zmianę lokalizacji i wymianę grzejników; ocieplenie wełną mineralną pasów niepalności; wykonanie nadproży oraz otworów w ścianie zewnętrznej pod montaż stolarki; montaż hydrantu wewnętrznego oraz oświetlenia awaryjnego w nowoprojektowanym korytarzu klubu dziecięcego; wymianę utwardzenia terenu z odpowiednim ukształtowaniem (dojście, taras); wykonanie nawierzchni piaskowej oraz wyłazu w podłodze z wykończeniem z płytek gresowych; przebudowę instalacji wewnętrznej w pomieszczeniu wodomierza wchodzącej w kolizji z projektowanym zakresem zmian; wymianę zaworu, obudowę pionów wodociągowych.

Termin realizacji przedmiotu umowy planowany jest do 15 września 2018r.


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie