zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (4300 odsłon)

Borys Budka spotkał się z mieszkańcami Gostynina [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Borys Budka Klub Obywatelski - Gostynin Roman Augustyniak Gostynin

W środę, 9 maja 2018 r. w restauracji Bajka przy ulicy Kościuszki odbyło się spotkanie posła Platformy Obywatelskiej Borysa Budki z mieszkańcami Gostynina. Tematyka spotkania „Co dalej z demokracją w Polsce” nawiązywała do bieżącej sytuacji politycznej w naszym kraju.


Spotkanie zostało zorganizowane przez Romana Augustyniaka i było pierwszym inaugurującym spotkaniem w ramach Klubu Obywatelskiego w Gostyninie.

Przyjazd Borysa Budki do Gostynina był okazją do poruszenia wielu tematów, dotyczących obecnej sytuacji z wymiarem sprawiedliwości w Polsce.

Mieszkańcy zadawali także pytania, dotyczące m.in. obsadzania stanowisk publicznych przez partię rządzącą, sytuacji Polski w Unii Europejskiej w perspektywie nowego budżetu po 2020 roku, trwającego w sejmie protestu osób niepełnosprawnych, przekazu podawanego w mediach publicznych czy nadchodzących wyborów samorządowych.

Spotkanie trwało półtorej godziny. Rozpoczęło się od głównego tematu – pytania „Co dalej z demokracja?”:
- To w naszych rękach leży to, czy państwo prawa się utrzyma. Te zmiany zbliżają nasz ustrój do krajów, w których z demokracją mają niewiele wspólnego – powiedział otwierając spotkanie Borys Budka.
Wiele gorzkich słów padło pod adresem Telewizji Publicznej, którą Borys Budka skrytykował za decyzję o odmowie wyemitowania płatnego spotu - zaproszenia na Marsz Demokracji 12 maja w Warszawie.

Borys Budka jest wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej. W utworzonym przez PO w listopadzie 2016 roku tzw. gabinecie cieni, Budka pełni funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji. W poprzednim rządzie PO-PSL – od maja do listopada 2015 r. – był ministrem sprawiedliwości. Poseł jest jednym z głównych polityków PO, który punktuje rządzącą partię Prawo i Sprawiedliwość za zdewastowanie działalności Trybunału Konstytucyjnego.

Tematy:Borys BudkaKlub Obywatelski - GostyninRoman AugustyniakGostynin

Sprawdź też: Fryzjer męski GostyninOpalanie natryskowe GostyninImprezy okolicznościowe Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Liga Lekkoatletyczna na Stadionie MOSiR [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Liga Lekkoatletyczna na Stadionie MOSiR [ZDJĘCIA+WYNIKI]
Liga Lekkoatletyczna na Stadionie MOSiR [ZDJĘCIA+WYNIKI]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij