1100 odsłonInformacje6 lutego 2024, 08:54,

Broń, pieniądze, narkotyki. 43-latek w rękach policjantów

Broń, pieniądze, narkotyki. 43-latek w rękach policjantów [ZDJĘCIA]

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Dzięki kolejnym sprawnym działaniom płockich policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu do aresztu trafił 43-latek. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie oraz handel narkotykami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.



W miniony czwartek (1.02) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku złożyli niespodziewaną wizytę w jednym z domów gminy Gąbin. Ze wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że na terenie posesji mogą znajdować się narkotyki, co bardzo szybko się potwierdziło.

W pomieszczeniach mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 450 gramów środków odurzających w tym: ekstazy i marihuanę. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 45 tys. złotych. Kryminalni zabezpieczyli również dwie jednostki broni, wagi elektroniczne oraz torebki do pakowania narkotyków.

Na terenie posesji policjanci zatrzymali 43-latka, któremu postawiono zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

autor/źródło: KMP Płock

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie