12.09.2017, 11:44,
"GORĄCY TEMAT", artykuł czytany ponad 2400 razy

Budżet Obywatelski 2018. Pojawiają się kolejne propozycje projektów [ZDJĘCIA]

Jednym z punktów jutrzejszej LXVI sesji Rady Miejskiej będzie podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy Miasta Gostynina konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2018 rok.

Projekt uchwały zawiera poprawki, które zgłosił Wojewoda i radni liczą, że tym razem uchwała zostanie przez niego przyjęta bez żadnych uwag.

Do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok zostało już zaprezentowanych kilka propozycji. Wczoraj Inicjatywa dla Gostynina zaproponowała budowę siłowni Street Workout.

Street Workout jest formą aktywności fizycznej polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała, takie jak np. „pompki”, „mostki”, „brzuszki” i „dipy”.
Ćwiczenia tego typu mają pozytywny wpływ na układ krwionośny człowieka oraz kształtują mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację.

Co sądzicie o takim pomyśle?

 

Napisz co o tym myślisz

Wasze komentarze

anonim, 13.09.2017

świetny pomysł :)

Ciekawa, 16.09.2017

Czy nielepiej jest zainwestować w coś z czego dużo osob bedzie w Gostyninie korzystało jak np. Skatepark? Nie jestem przekonana ale w Gostyninie raczej niewiele osób interesuje się Street Workout'em :)

Udostępnij