Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2600 razy)

Budżet Obywatelski 2018. Pojawiają się kolejne propozycje projektów [ZDJĘCIA]


Street Workout budżet obywatelski Inicjatywa dla Gostynina

Jednym z punktów jutrzejszej LXVI sesji Rady Miejskiej będzie podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy Miasta Gostynina konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2018 rok.


Wczytywanie zawartości...

Projekt uchwały zawiera poprawki, które zgłosił Wojewoda i radni liczą, że tym razem uchwała zostanie przez niego przyjęta bez żadnych uwag.

Do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok zostało już zaprezentowanych kilka propozycji. Wczoraj Inicjatywa dla Gostynina zaproponowała budowę siłowni Street Workout.

Street Workout jest formą aktywności fizycznej polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała, takie jak np. „pompki”, „mostki”, „brzuszki” i „dipy”.
Ćwiczenia tego typu mają pozytywny wpływ na układ krwionośny człowieka oraz kształtują mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację.

Co sądzicie o takim pomyśle?

 


Tematy: Street Workout budżet obywatelski Inicjatywa dla Gostynina

Komentarze


  • Czy nielepiej jest zainwestować w coś z czego dużo osob bedzie w Gostyninie korzystało jak np. Skatepark? Nie jestem przekonana ale w Gostyninie raczej niewiele osób interesuje się Street Workout'em :)

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij