Popularny: 1900 odsłonInformacje13 sierpnia, 10:26,

Był poszukiwany przez policję. Wpadł handlując podrobioną odzieżą

Żychlińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel ubraniami i butami z podrobionymi znakami towarowymi popularnych marek. Jak się okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


Udostępnij 6
Oszustwo nie popłaca

W czwartek (8 sierpnia 2019 roku) w godzinach porannych policjanci z Żychlina podczas przeprowadzonej interwencji na targowisku miejskim zabezpieczyli ponad 500 sztuk różnego rodzaju odzieży oraz 72 pary butów oznaczonych podrobionymi znakami znanych modowych firm.  Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego towaru  jest w trakcie ustalania. Policjanci nie wykluczają, że sprawa może mieć charakter rozwojowy. 

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 47-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który okazał się osobą poszukiwaną do obycia kary pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym. Mężczyzna został zatrzymany. Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za handel podrobionymi  wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi może grozić nawet do 5 lat więzienia.

autor/źródło: KPP Kutno

Napisz komentarz

Komentarze

Hitlerowskie wydanie decyzji panstwowych, 15 sierpnia
Jak się dostaje pracę w Gostyninie , gdzie jest sprawiedliwość ??? Gdzie jest Konstytucja gdy człowiek umiera bo niema pieniędzy na leki , a za kradzież dzielna policja wymierzyć urojona sprawiedliwość. Więc śmierć głodowa czy więzienie w zrytych sadystycznych lbach. No zarabiać na życie nie może , ale za to posiedzieć za darmo bez opłat , rachunków i z ciepłym jedzeniem bo niektórzy nie mają nawet ciepłej wody w domu , ani gotowanego jedzenia. Cytat: ". Życie jest zbyt piękne , aby żyć normalnie ". Maria Czubaszek

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie