InformacjeGorący temat (4700 odsłon)

Były dyrektor „trójki” pyta o konkursy „po linii partyjnej” na stanowiska kierownicze


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Kamila Gasiuk-Pihowicz Stanisław Wróblewski dyrektor SP3 Gostynin Prawo i Sprawiedliowść

W poniedziałek 12 marca 2018 r. podczas spotkania z poseł Nowoczesnej Kamilą Gasiuk-Pihowicz pytania zadawać mogli przybyli mieszkańcy Gostynina. Głos zabrał też wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Stanisław Wróblewski, który pytał o przeprowadzane konkursy na stanowiska kierownicze.


Stanisław Wróblewski zadał pytanie na samym początku spotkania: -

"Partia rządząca narozrabiała wszędzie, gdzie tylko można. Ja ten bałagan dostrzegłem w zmianach na stanowiskach kierowniczych wszelakich, od najmniejszych do największych. Regulaminy konkursowe powodowały to, że ludzie startujący w tych konkursach jeśli nie prezentowali tej właściwej linii, to musieli odpaść. Jestem przykładem takiego człowieka między innymi.

Nie chciałbym, żeby państwo wchodząc a zakładamy, że parta rządząca odejdzie, wchodząc na stanowiska, dążąc do władzy i osiągając to, żeby to była forma zemsty" – powiedział Stanisław Wróblewski, pytając, czy partia Nowoczesna ma jakiś pomysł, aby konkursy na stanowiska kierownicze wygrywały osoby z najlepszymi kompetencjami, a nie ci wyznaczeni „z linii partyjnej”.

- Po prostu obsadzanie stanowisk swoimi, ja nie mam wątpliwości, że jest to związane po prostu z taką zwyczajną chciwością i zresztą to widać, takie rzeczy tylko w PiS-ie, 5 tysięcy złotych z kart MON-owskich na godzinę, 65 tysięcy przyznane pani premier przez siebie samą, czy pan minister Gowin, któremu nie starcza 17 tysięcy do pierwszego – powiedziała poseł Gasiuk-Pihowicz.

Więcej w materiale wideo:

Tematy:Kamila Gasiuk-PihowiczStanisław WróblewskidyrektorSP3 GostyninPrawo i Sprawiedliowść

Sprawdź też: Kuchnia włoska GostyninRestauracje GostyninChirurg Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • do rodzice i dzieci spnr3 zastanawiam się co was łaczy z w/w czyż by koligacje ,ze tak swojego popierasz.O uczciwości jaka była to przyjdzie czas poszperać w przeszłości,kto tego Pana mianował na dyrektora?????

  • Panie dyrektorze SP3 proponuję na stanowisko burmistrza. Niech PiS-iory się zadławią swoją pychą. Z chęcią Pana poprzemy.

  • Konkursy,to dobra rzecz,ale tylko w wykonaniu burmistrza i zastępczyni.Wybierają zawsze swoich młodych i mądrych,na swój sposób.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


W Gostyninie powstanie integracyjny plac zabaw. Rusza konkurs promocyjny [ZDJĘCIA]
W Gostyninie powstanie integracyjny plac zabaw. Rusza konkurs promocyjny [ZDJĘCIA]
W Gostyninie powstanie integracyjny plac zabaw. Rusza konkurs promocyjny [ZDJĘCIA]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij