Popularny: 4000 odsłon Informacje 8 października 2018, 11:53,

Charytatywny kiermasz ciast przy kościele. Mieszkańcy Gostynina mają wielkie serca

Wczoraj (7 października br.) przy kościele NMP Matki Kościoła odbył się charytatywny kiermasz ciast dla niepełnosprawnej Pauliny Gudyś. Mieszkańcy Gostynina kolejny raz pokazali, że mają wielkie serca.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Organizatorzy składają wszystkim najserdeczniejsze podziękowania


Podczas kiermaszu do puszki trafiło ponad 1 500 złotych. Mama Pauliny oraz organizatorzy składają wszystkim najserdeczniejsze podziękowania.

"Bardzo dziękujemy Księdzu Dziekanowi Ryszardowi Kruszewskiemu za umożliwienie zorganizowania na terenie Parafii Św. Marcina kiermaszu ciast, w czasie którego zbieraliśmy pieniądze na podnośnik przybalkonowy dla Pauliny Gudyś.

Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli naszą zbiórkę. Udało się zebrać 1551,93 zł i 2 euro. Dziękujemy!" - Wanda Gudyś, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Wiesława Bartosiak i Magda Augustyniak.


Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłon Informacje 8 października 2018, 11:25,

Inf. dla bezrobotnych zainteresowanych dofinansowaniem działalności gosp. w ramach RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, iż w terminie od 01.10.2018r. do 12.10.2018r. ogłasza V nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej ,,dotacji” w kwocie 21 000 PLN w ramach projektu pozakonkursowego: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie gostynińskim (II)” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII, Działanie 8.1 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Szczegóły w artykule

Mając na uwadze spełnienie głównych założeń projektu oraz osiągnięcie wskaźników pomiaru celów głównych i szczegółowych zatwierdzonych do realizacji w projekcie, działanie skierowane będzie do następujących grup bezrobotnych:

- 3 mężczyzn w wieku 30 lat i powyżej, którzy dodatkowo przynależą do jednej z poniższych grup osób:

  • o niskich kwalifikacjach,

  • długotrwale bezrobotnych (tj. nieprzerwanie 12m-cy),

  • niepełnosprawnych,

  • powyżej 50 roku życia.

Szczegółowych informacji udzielają: Pani Sylwia Syska – specjalista ds. programów oraz Pani Wioleta Skibińska- specjalista ds. programów- stażysta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyninie. Druk wniosku wraz z formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis można pobrać osobiście w siedzibie Urzędu, pok. 23 II piętro lub ze strony internetowej gostynin.praca.gov.pl z zakładki: Aktualności.

Z możliwości sprawdzenia wniosku każda osoba ubiegająca się o „dotację” w danym naborze, może skorzystać tylko raz. Weryfikacja wniosków będzie prowadzona w terminie do 11.10.2018r.

Tematy: praca

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie