Popularny: 3000 odsłon Informacje 7 lutego 2018, 12:49,

Ciężarówka uderzyła w "osobówkę". Dwie osoby trafiły do szpitala

Do groźnie wyglądającego zdarzenie doszło wczorajszym wieczorem (06.02.) na ul. Kutnowskiej DK-60. Do szpitala zostały przewiezione dwie kobiety, ale na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przewiń w dół aby czytać dalejOkoło godz. 20.00 dyżurny gostynińskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na krajowej „sześćdziesiątce” doszło do wypadku drogowego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący pojazdem DAF nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającej go Skody, której kierująca chciała skręcić w lewo. Siła uderzenia była tak duża, że zepchnęła osobówkę na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym Seatem.

W wyniku zdarzenia do szpitala zostały przewiezione kobiety kierujące osobówkami – 33-letnia mieszkanka gminy Gostynin, która kierowała Skodą oraz kierująca Seatem, 29-letnia mieszkanka woj. małopolskiego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Czynności w tej sprawie prowadzić będą policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania, a gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków.

Zwolnijmy nogę z gazu, zachowajmy spokój i cierpliwość, gdyż pośpiech w tak niesprzyjających warunkach może doprowadzić do tragedii.


Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłon Informacje 7 lutego 2018, 00:10,

Tego jeszcze nie było. Urodziny Boba Marleya na Zamku

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie ma zaszczyt zaprosić wszystkich na Reggae Party Marleyki 2018 - imprezę upamiętniającą 73 rocznicę urodzin Boba Marleya.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Czas i miejsce: Sobota, 24.02.18, Zamek Gostyniński. Startujemy o godzinie 20:00.

Duchowy pokarm muzyczny zapowiadają:

Nowa Kultura, Santaluzja, Vibes i Karma Sound.

Wstęp wolny!

Dodatkowo: w trakcie trwania imprezy będzie można skorzystać z usług fachowców z Art of Dreads i skręcić sobie dreda lub zapleść warkoczyk :)

Uwaga! dla pierwszych 60 osób specjalna pamiątkowa niespodzianka, rozdawana przy wejściu :)

Dobre w muzyce jest to, że kiedy Cię uderzy, nie czujesz bólu

Bob Marley

Wykonawcy:

Nowa Kultura

https://www.facebook.com/nowakulturareggae/

Santaluzja

https://www.facebook.com/santaluzja/

Karma Sound - warszawski Soundsystem

https://www.facebook.com/Karma-Sound-339132696182463/

Vibes - acustic tribute to Bob

Art of Dreads

https://www.facebook.com/ArtOfDreads/


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie