Popularny: 4200 odsłonInformacje11 stycznia, 16:10,

Dla WOŚP będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej

Akcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wychodzą na ostatnią prostą. W internecie trwają internetowe licytacje, a na sobotę w Miejskim Centrum Kultury zaplanowany jest Fit Maraton.


Udostępnij 137
W piątek w budynku Gimnazjum nr 2 odbył się koncert połączony z licytacjami wośpowych gadżetów


W piątek (11 stycznia br.) w budynku Gimnazjum nr 2 odbył się koncert połączony z licytacjami wośpowych gadżetów, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla szpitali specjalistycznych dla dzieci.

Na wstępie Michał Bartosiak z gostynińskiego sztabu WOŚP życzył wszystkim udanej zabawy, a wolontariuszom podziękował za ich bezcenny wkład w akcję. Podczas koncertu swoje umiejętności wokalne, taneczne, muzyczne zaprezentowali obecni uczniowie oraz absolwenci placówki, a także grupa mażoretek prowadzona przez panią Joannę Syskę.

W przerwach miedzy występami zostały wylicytowane m.in.: koszulki, kalendarze, zegar oraz kubek z logiem WOŚP. Aukcje poprowadzili Mateusz Lewandowski, Arkadiusz Jędrzejewski oraz Małgorzata Kicka.

Już jutro w południe w Miejskim Centrum Kultury o godzinie 12.00 w ramach WOŚP odbędzie się Fit Maraton. Wielki finał 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę. Poniżej program imprezy.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2500 odsłonInformacje11 stycznia, 08:20,

Ranking polskich szkół średnich 2019. Gostynińskie placówki poza głównym zestawieniem

Ranking polskich szkół średnich 2019. Gostynińskie placówki poza głównym zestawieniem

Już po raz 21. miesięcznik "Perspektywy" opracował ogólnopolski ranking szkół ponadgimnazjalnych. Wśród liceów pierwsze miejsce zdobyło XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica z Warszawy. W kategorii technikum prym wiedzie Technikum Mechatroniczne nr 1 w ZSLiT nr 1 z Warszawy.


Udostępnij 12
W rankingu wojewódzkim znajdują się 2 z 3 gostynińskich szkół ponadgimnazjalnych

Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji liceów i techników są wyniki matury, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych. W połączeniu z kryterium opartym na sukcesach szkół w olimpiadach oraz – w przypadku techników – z wynikami egzaminów zawodowych.

Podobnie jak w latach poprzednich, w rankingu głównym próżno szukać gostynińskich szkół.

W zestawieniu wojewódzkim znajdują się 2 z 3 gostynińskich szkół ponadgimnazjalnych. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki zajęło 143. miejsce, w ubiegłym roku plasowało się na 126. pozycji. Technikum w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym w swojej kategorii zajęło 85. lokatę na Mazowszu.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Ruda, 14 stycznia
Jak WYPADA? Wygląda na to, że szkoła ta WYPADŁA właśnie z rankingu ... :(
Arek 1975, 11 stycznia
Znaczy, że brak szkoły w rankingu.
Zainteresowany, 11 stycznia
Jak w zestawieniu wypada Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie? Autor artykułu zapomniał chyba w zestawieniu o tej szkole...

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie