900 odsłon Informacje 2 maja 2016, 10:04,

Drugie miejsce po 2 upadkach Kasi Pakulskiej


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Wczoraj w Legionowie odbyła się III edycja cyklu Lotto Poland Bike Marathon. Trasa Max licząca 67 km była jedną z najcięższych tras, jaką jechałam na Mazowszu. Mocno interwałowy profil, kręte ścieżki, ciągłe dohamowywanie i wybijanie z rytmu, góra-dół-prawo-lewo, po dziurach, korzeniach, gęstym piachu, do tego długi dystans.



W takich warunkach nie ciężko było o wypadki, które niestety mnie nie ominęły. Luźne i duże kije rozsypane po lesie fruwały w powietrzu i jeden z nich wpadł między koło a ramę. Przy dużej prędkości na zjeździe zakończyło się to upadkiem, na szczęście lądowanie było miękkie, ale straciłam kontakt z grupą i rywalkami. Ruszyłam w pogoń ale przy tak krętej trasie nie było to łatwe, choć grupa była w zasięgu wzroku. W tym całym amoku zaliczyłam kolejny upadek na ciasnym zakręcie, gdzie koło uślizgnęło się na korzeniu. Na mecie musiałam zadowolić się 2 miejscem. Wyścig był dla mnie na prawdę ciężki bo i trasa dała mocno popalić. Póki co, sezon nie zaczął się dla mnie zbyt szczęśliwie, ale cały czas nie tracę wiary, że będzie lepiej. Najbliższy weekend czeka mnie sporo pracy na sobotniej trasie Skandii w Krakowie i niedzielnej w Radzyminie cyklu Poland Bike,

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Kasia Pakulska
Tematy: kasia pakulska

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie