InformacjeGorący temat (900 odsłon)

Dwaj piłkarze Wisły Płock w odwiedzinach w SP 1 [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Wisła Płock SP1 Gostynin Akademia Przedszkolaka

Dwaj piłkarze Wisły Płock Kamil Biliński i Bartłomiej Gradecki oraz klubowa maskotka "Nafciarz" odwiedzili we wtorek, 15 maja 2018 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej oraz Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi "Akademia Przedszkolaka" w Gostyninie.


We wtorek 15 maja dwaj gracze Wisły w towarzystwie dwunastego zawodnika udali się do Gostynina, gdzie spotkali się z młodymi kibicami, którzy na wizytę czekali z niecierpliwością.

Na początek Biliński, Gradecki i "Nafciarz" gościli w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej, w której musieli zmierzyć się z pytaniami zadawanymi przez najmłodszych i z tym zadaniem oczywiście poradzili sobie bez zarzutów. Następnie uczniowie zaprosili naszych piłkarzy do konkursu sprawnościowego, a na koniec przyszedł czas na festiwal rozdawania autografów, kart zawodników oraz plakatów. 

Po wizycie w SP1 Wiślacka delegacja udała się jeszcze do Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi "Akademia Przedszkolaka", gdzie... Kamil z Bartkiem właściwie zeszli na dalszy plan, a w roli głównej wystąpił już rozchwytywany "Nafciarz". Tutaj również nie zabrakło jednak robienia pamiątkowych zdjęć czy zbierania podpisów.

Tematy:Wisła PłockSP1 GostyninAkademia Przedszkolaka

Sprawdź też: Opalanie natryskowe GostyninInternet GostyninStomatolog Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • w Gostyninie tylko WISŁA PŁOCK od zawsze na zawsze zza pamięci PETROCHEMII istniał już FAN CLUB Petrochemi owczesnej WISŁY PŁOCK. Dziś mi nikt nie powie ze Gostynin nie jest niebiesko-biało - NIEBIESKI.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Kolejny pożar lasu w Lipiankach [ZDJĘCIA]
Kolejny pożar lasu w Lipiankach [ZDJĘCIA]
Kolejny pożar lasu w Lipiankach [ZDJĘCIA]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij