Popularny: 2400 odsłonInformacje29 czerwca 2018, 14:21,

Podróż dookoła świata. Zakończenie roku w Akademii Przedszkolaka

W sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się dzisiaj (29 czerwca br.) zakończenie roku Akademii Przedszkolaka. Rodziców oraz wszystkich przybyłych powitała dyrektor przedszkola Małgorzata Malcan Kołaczkowska, po czym zaprosiła na widowisko w wykonaniu maluchów.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Hiszpańska korrida, pokaz mody w Paryżu i Krółowa Wielkiej Brytanii podczas jednej podróży


Wakacje jednoznacznie kojarzą się  z podróżami, więc maluchy zabrały wszystkich w podróż dookoła świata. Pierwszym przystankiem była gorąca Hiszpania. W dalszej części odwiedzili również Francję, Niemcy, Wielką Brytanie oraz Chiny. Jak mówi stare przysłowie - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, więc ostatnim celem podróży była Polska.

Kolorowe widowisko, okraszone wierszami tańcem zostało nagrodzone przez rodziców ogromnymi brawami.

Po wręczeniu pamiątek i obejrzeniu krótkiego filmu podsumowującego tegoroczne działania przedszkola maluchy udał się na teren wokół MCK, gdzie czekały na nich dmuchany zamek oraz cukrowa wata przygotowana przez grupę Tęczowo.


Napisz komentarz

Popularny: 2000 odsłonInformacje29 czerwca 2018, 13:13,

Jezioro Bratoszewo i rowery wodne już dostępne

W piątek, 29 czerwca 2018 r. MOSiR Gostynin przygotował do użytku miejsce do kąpieli przy ulicy Dybanka na Jeziorze Bratoszewo.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Świetna forma rekreacji na upalne dni

Ratownicy MOSiR czuwać będą nad bezpieczeństwem kąpiących się od piątku do niedzieli od 10:00 do 18:00 do końca wakacji.

Ponadto czynna jest wypożyczalnia rowerów wodnych, które wybrane zostały przez mieszkańców w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego, a pomysłodawcą projektu była Inicjatywa dla Gostynina z liderem Konradem Szyperskim.

Z rowerów wodnych będzie można korzystać od dzisiaj od godziny 14-tej.


Napisz komentarz

Komentarze

Iga, 30 czerwca 2018
Przydało by się Pani burmistrzu oczyścić te jezioro tak aby dało się tam pływać tymi rowerkami. W zeszłym roku jak wypłynęłam na środek to nie dało się ruszać pedałami. Nie ma co się dziwić bo wodorosty i inne paskudztwa sięgają aż na powierzchnię wody. Proszę wziąć przykład z jeziora na Skrzynkach bo tam da się pływać normalnie
XXX, 29 czerwca 2018
Chyba dopiero.
Dodaj ogłoszenie