Popularny: 2400 odsłonInformacje29 czerwca 2018, 14:21,

Podróż dookoła świata. Zakończenie roku w Akademii Przedszkolaka

W sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się dzisiaj (29 czerwca br.) zakończenie roku Akademii Przedszkolaka. Rodziców oraz wszystkich przybyłych powitała dyrektor przedszkola Małgorzata Malcan Kołaczkowska, po czym zaprosiła na widowisko w wykonaniu maluchów.


Udostępnij
Hiszpańska korrida, pokaz mody w Paryżu i Krółowa Wielkiej Brytanii podczas jednej podróży


Wakacje jednoznacznie kojarzą się  z podróżami, więc maluchy zabrały wszystkich w podróż dookoła świata. Pierwszym przystankiem była gorąca Hiszpania. W dalszej części odwiedzili również Francję, Niemcy, Wielką Brytanie oraz Chiny. Jak mówi stare przysłowie - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, więc ostatnim celem podróży była Polska.

Kolorowe widowisko, okraszone wierszami tańcem zostało nagrodzone przez rodziców ogromnymi brawami.

Po wręczeniu pamiątek i obejrzeniu krótkiego filmu podsumowującego tegoroczne działania przedszkola maluchy udał się na teren wokół MCK, gdzie czekały na nich dmuchany zamek oraz cukrowa wata przygotowana przez grupę Tęczowo.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2200 odsłonInformacje29 czerwca 2018, 13:13,

Jezioro Bratoszewo i rowery wodne już dostępne

W piątek, 29 czerwca 2018 r. MOSiR Gostynin przygotował do użytku miejsce do kąpieli przy ulicy Dybanka na Jeziorze Bratoszewo.


Udostępnij
Świetna forma rekreacji na upalne dni

Ratownicy MOSiR czuwać będą nad bezpieczeństwem kąpiących się od piątku do niedzieli od 10:00 do 18:00 do końca wakacji.

Ponadto czynna jest wypożyczalnia rowerów wodnych, które wybrane zostały przez mieszkańców w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego, a pomysłodawcą projektu była Inicjatywa dla Gostynina z liderem Konradem Szyperskim.

Przeczytaj też: Sanepid zbadał jakość wody w Bratoszewie. Znamy wyniki kontroli

Z rowerów wodnych będzie można korzystać od dzisiaj od godziny 14-tej.

autor/źródło: Piotr Mrówka / ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Iga, 30 czerwca 2018
Przydało by się Pani burmistrzu oczyścić te jezioro tak aby dało się tam pływać tymi rowerkami. W zeszłym roku jak wypłynęłam na środek to nie dało się ruszać pedałami. Nie ma co się dziwić bo wodorosty i inne paskudztwa sięgają aż na powierzchnię wody. Proszę wziąć przykład z jeziora na Skrzynkach bo tam da się pływać normalnie
XXX, 29 czerwca 2018
Chyba dopiero.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie