Popularny: 3600 odsłonInformacje4 dni temu, 11:07,

Dwuzmianowość w SP3. Jest reakcja rodziców

Dwuzmianowość w SP3. Jest reakcja rodziców

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 niegodzący się na wprowadzenie planowanej od nowego roku szkolnego dwuzmianowości w "Trójce" wydali za naszym pośrednictwem apel.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 28
W niektórych przypadkach zajęcia mogą się kończyć nawet po godzinie 19tej


"W związku z planowaną dwuzmianowością w Szkole Podstawowej nr 3 (koniec zajęć w niektórych przypadkach nawet po godzinie 19), kontynuując wczorajsze spotkanie w SP nr 3, informujemy, że zainteresowani tematem rodzice mogą wziąć udział w Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, która odbędzie się 19. 06. 2019 o godzinie 17.00 , w sali konferencyjnej Urzędu Miasta" - rodzice uczniów SP3.


Napisz komentarz

Komentarze

b.pedagog, Przedwczoraj
A co z budynkami po gimnazjum przy ul. Woj. Polskiego ? W budynkach funkcjonowało do tej pory gimnazjum, jest sala gimnastyczna, a uczniowie klas starszych mogą uczyć się w tej szkole , w której mogą uczyć nauczyciela z likwidowanego gimnazjum.
Jolanta, Przedwczoraj
Jeśli chce się dziecko dac do dobrej szkoly to niech mi nikt nie karze gdzie ono ma chodzic. I co z tego ze Sp5 mam blisko?Nikt mnie nie zmusi
wróciłem, 3 dni temu
Kolejny raz wraca temat zmianowości w "trójce" Już dawno pisałem o możliwych rozwiązaniach tej sprawy. Przypomnę zatem. Problemem w Gostyninie jest brak miejsc w przedszkolach. Już dawno można było zabrać z SP 3 grupy przedszkolaków, zerówki i oczywiście szkołę muzyczną. Problem zniknie mimo deformy pisu. Ale władze miasta wolą udawać, że działają. Rodzice mają prawo wybierać szkołę. Jakieś komunistyczne rejonizacje już dawno odeszły w przeszłość. Rodzice myślą perspektywicznie. Za dwa, trzy lata SP 5 może nie być. I co wtedy? W Gostyninie nie ma dzieci dla trzech podstawówek.
Popularny: 1400 odsłonInformacje4 dni temu, 10:34,

Kto jest najsilniejszą kobietą i mężczyzną w Gostyninie?

Kto jest najsilniejszą kobietą i mężczyzną w Gostyninie?

W sobotę (15 czerwca br.) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie zostaną zorganizowane Otwarte Mistrzostwa Gostynina w wyciskaniu sztangi leżąc kobiet i mężczyzn.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 11
Zawody zostaną przeprowadzone w 3 kategoriach wiekowych

Zawody zostaną przeprowadzone w 3 kategoriach wiekowych: Młodzieżowiec (do 23. roku życia), Senior (23-40 lat) oraz Weteran (powyżej 40 roku życia). Zwycięzca każdej kategorii wiekowej zostanie wyłoniony na podstawie pkt. formuły Wilks'a.

Wpisowe 15 PLN od uczestnika, start godzina 11.00, ważenie od godziny 10.00.


Napisz komentarz

Komentarze

Michał, 4 dni temu
Jak zawody mają zweryfikować najsilniejszych z Gostynina, skoro większość startujących jest spoza miasta?

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie