Informacje18 maja 2023, 14:50,

Dzień otwarty w gostynińskiej Policji. Zaprasza Komendant

Dzień otwarty w gostynińskiej Policji. Zaprasza Komendant
Źródło foto: archiwum redakcji


Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski zaprasza na ,,Dzień Otwarty’’, który odbędzie się 23.05.2023 roku od godziny 10:00 w budynku komendy przy ulicy 3 Maja 17. Odwiedzający komendę na specjalnie przygotowanym stoisku będą mogli zapoznać się ze specyfiką służby, sprzętem wykorzystywanym do codziennych działań, porozmawiać z policjantami z Wydziału Kryminalnego, Prewencji, Ruchu Drogowego oraz dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji do policji.Kończysz szkołę średnią? Studia? A może po prostu jesteś w momencie podjęcia decyzji o wyborze swojej drogi zawodowej? Zachęcamy – dołącz do nas! To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem.

Jeśli chcesz połączyć pasję ze służbą, jeśli cenisz sobie stabilizację zatrudnienia, jeśli jesteś wrażliwy na wszelkie formy łamania prawa, jeśli chcesz się rozwijać, to optymalnym miejscem dla Ciebie jest służba w Policji. Możesz zostać policjantem, wykorzystując swe dotychczasowe umiejętności i predyspozycje. To służba, w której z pewnością się odnajdziesz.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, technicy kryminalistyki, przewodnicy psów, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać, decydując się na służbę w szeregach Policji.

Zainteresowanym wstąpieniem do służby w Policji funkcjonariusze udzielą niezbędnych informacji oraz omówią proces rekrutacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie