Popularny: 800 odsłonInformacje12 lutego,

Dzień pizzy w punkcie przedszkolnym w SP3

W miniony piątek (9 lutego br.) na całym świecie obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pizzy. Warto uczcić to święto w należyty sposób, dlatego stołówka szkolna SP3 zamieniła się we włoską pizzerię.

Przewiń w dół aby czytać dalejPrzedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy, przygotowały prawdziwą pizzę z pomocą  starszych uczniów z klasy VII. Dzieci tarły ser, kroiły paprykę i pomidory.
Następnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem nakładali kolejne produkty na ciasto. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni aby się upiec. Wszystkie maluchy z niecierpliwością czekały aż będzie gotowa.

Wreszcie nadeszła oczekiwana przez wszystkich chwila – poczęstunek. Dzieci z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Przedszkolaki poznały historię pizzy, kraj, z którego pochodzi oraz dowiedziały się, że własnoręcznie zrobiona pizza jest o wiele zdrowsza.


Napisz komentarz

Informacje12 lutego,

Kamil Fabisiak na płockim Balu Sportu. Które miejsce zajął w plebiscycie?

Kamil Fabisiak na płockim Balu Sportu. Które miejsce zajął w plebiscycie?

W sobotni wieczór (10 lutego br.) w płockiej restauracji Starzyński odbył się bal sportu. Wśród nominowanych do tytułu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 Roku był mieszkający w Gostyninie Kamil Fabisiak.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W minionym roku Kamil wywalczył drużynowe mistrzostwo Polski oraz 4. miejsce z kadrą Polski w drużynowych mistrzostwach świata w tenisie na wózkach.

Dzięki zdobytym głosom, na 15 kandydatów Kamil Fabisiak zajął w plebiscycie 8. miejsce.

"Chciałem wszystkim podziękować za oddanie na mnie swoich głosów" - dziękuje sportowiec.


Napisz komentarz

Jola, 12 lutego
Gratuluję serdecznie
Dodaj ogłoszenie