1200 odsłon Informacje 27 maja 2015, 20:22,

Dziś dzień samorządowca


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


27 maja obchodzimy Dzień Samorządowca. Z tej okazji chcę złożyć wszystkim radnym, pracownikom samorządowym, a także osobom zaangażowanym w pracę na rzecz naszej małej ojczyzny, życzenia – niegasnącego zapału w pracy dla Gostynina i jego mieszkańców.



Dzięki Waszej działalności jest szansa, że wiele w naszym mieście może się zmienić, a podjęte już teraz przez Was inicjatywy w przyszłości przyczynią się do zmiany wizerunku miasta i poprawy życia mieszkańców.

Jestem przekonana, że wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować kolejne zaplanowane przedsięwzięcia, które wpłyną na rozwój naszego miasta.

Życzę dużo energii oraz tego, by wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje zaowocowały inicjatywami, jak najlepiej służącymi naszej „małej ojczyźnie”.

Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej, a także powodzenia w życiu osobistym i rodzinnym.

 

Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Radna Rady Powiatu Gostynińskiego

Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie