Popularny: 9300 odsłonInformacje2 lutego, 11:54,

ELGO. Szansa na sukces!

ELGO. Szansa na sukces!

Następna odsłona klubu satyrycznego Balon na Hel

Dziś rano, niespodziewanie i bez ostrzeżenia, pojawił się w Gostyninie tajemniczy inwestor, który zamierza tchnąć życie w infrastrukturę i teren po ELGO.Wieść niesie, że w grę wchodzi dwuzmianowa produkcja krasnali ogrodowych, wody mineralnej w proszku i szarego mydła w płynie. Pojawiają się też spekulacje, że na terenie upadłego zakładu będą produkowane hamulce do czajników i rękawice bokserskie do gry w piłkę nożną. 

Cokolwiek by to nie było, budzi się nadzieja na lepsze jutro w naszym grodzie i potencjalne miejsca pracy. Inwestor stwierdził, że do podjęcia takiej decyzji skłoniło go sprzyjające położenie naszego miasta w centralnej części kraju oraz szybki dostęp do autostrady A1, lotniska na Zanzinbarze i portu w Kłajpedzie. Jak wiemy, bezowocne poszukiwania inwestora na tereny po ELGO trwają od wielu lat, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że w końcu ktoś się pojawił. 

Oby tym razem udało się doprowadzić temat do końca lub przynajmniej do połowy. Trzymamy kciuki!

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Obywatel, 5 dni temu
Właśnie, ktoś tego burmistrza wybrał, wśród mieszkańców jest jeszcze wielu fanatyków PiSu, którzy oddali by życie za obecną władzę. Kiedy w końcu ludzie się obudzą?!
Seniorka, 19 lutego
Ktoś tego burmistrza wybrał i to po raz drugi. Sam się nie wybrał. Do kogo macie pretensje tylko do siebie. Ja tego pana nie wybierałam.
Marcin Radziejewski, 17 lutego
Gostynin ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem na budowę magazynów popularnych sklepów sieciowych, mieszkańcy mieliby zatrudnienie, zarabiali pieniądze, które później wydawali by w miejscowych sklepach, które nie musiały by się co chwilę zamykać. W miasto trzeba wdmuchnąć życie a nie Ducha Świętego. Kadencja burmistrza - stracony czas
Dodaj ogłoszenie