Informacje9 września, 10:26,

FEA Gostynin remisuje z młodzikami Błękitnych Gąbin

W niedzielę, 8 września drużyna Football Education Academy Gostynin U-12 rozegrała emocjonujący mecz z Błękitnymi Gąbin. Na Stadionie Leśnym przy ulicy Dobrzykowskiej w Gąbinie spotkały się dwie ambitne drużyny.


Udostępnij 8
FEA Gostynin nadal bez porażki


Nasz zespół bardzo dobrze rozpoczął grę. Pierwsza połowa meczu przebiegała po naszej myśli. Jakub Radecki z 20 metrów strzelił uderzeniem z prostego podbicia bramkę, co dało nam prowadzenia w pierwszej połowie. Niestety w drugiej połowie inicjatywę przyjęła drużyna gospodarzy, która dążyła do odrobienia strat. Pomimo dobrej gry w obronie, rywalom udało się wyrównać wynik. Mecz zakończył się remisem 1:1. Zgodnie z zasadą podziału punktów, nasze konto powiększyliśmy o 1 punkt.

W następnej 5. kolejce I ligi Okręgowej Młodzik U-12 D2 Football Education Academy Gostynin zagra u siebie z drużyną Unii Iłów. Zapraszamy 15 września o godzinie 14.00 na stadion miejski w Gostyninie.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński

Trener: Piotr Wilamowski
Asystent trenera: Tomasz Radecki
Zdjęcia : T.B.

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 4900 odsłonInformacje9 września, 07:53,

Dożynki w parafii św. Marcina

W niedzielę (8 września br.), Kościół obchodził święto zwane Matki Bożej Siewnej. Tego dnia w parafii św. Marcina odbyły się parafialne dożynki, których gospodarzami byli mieszkańcy Legardy.


Udostępnij 59
Gospodarzami dożynek byli mieszkańcy Legardy

Do wspólnego dziękczynienia za plony dołączyli się także z własnymi wieńcami i koszami: Koło Gospodyń Wiejskich w Budach Kozickich, sołectwo Kozice-Polesie, Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet Bielawy - Zwoleń, Rodzinne ogrody działkowe "Relax" oraz mieszkańcy Jaworka i Emilianowa.

Po wspólnej Mszy świętej, którą odprawił ks. dziekan Ryszard Kruszewski, zebrani w świątyni podzielili się chlebem wypieczonym z tegorocznych ziaren. Następnie w podziemiach kościoła można było skosztować chleba ze smalcem i ogórkiem oraz ciast przygotowanych przez gospodarzy dożynek.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

U3W mieszkaniec, 9 września
Dobrze, że ks. dziekan organizuje dożynki, tym samym mobilizuje okoliczne wioski do wykonania i zaprezentowania pięknach wieńców dożynkowych, przypomina mieszkańcom miasta o istnieniu takiej tradycji. W przeciwnym razie byśmy zapomnieli o istnieniu takiego święta.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie