Informacje11 lutego, 07:33,

Gmina Łąck czeka na pomysły w sprawie patrona ronda

Gmina Łąck czeka na pomysły w sprawie patrona ronda

Udostępnij 11
Władze Gminy ogłosiły konsultacje dla mieszkańców Gminy Łąck w sprawie nadania nazwy ronda

Rondo imienia Stada Ogierów, Marszałka Rydza-Śmigłego, Unii Europejskiej bądź bohaterów czy aktorów z produkcji filmowych, których za tło stanowiły łąckie plenery i krajobrazy – takie pomysły mile widziane się w czasie trwających konsultacji w sprawie nadania patrona nazwy ronda w Łącku w ciągu drogi krajowej nr 60.Pałac, będący tuż przed wybuchem II Wojny Światowej rezydencją Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, Stado Ogierów czy murowana Kaplica Św. Piotra i Pawła oraz Jezioro Łąckie , będące tłem dla produkcji filmowych jak „Ogniem i mieczem”, „Szatan z VII klasy” czy „Stawka większa niż życie” - to symbole z których słynie położony między Płockiem a Gostyninem Łąck.

Władze Gminy ogłosiły konsultacje dla mieszkańców Gminy Łąck w sprawie nadania nazwy ronda, będącego głównym skrzyżowaniem w miejscowości – krzyżują się tutaj droga krajowa nr 60 z wojewódzką 577 do Sochaczewa i powiatową nr 2974W do Soczewki.

Na pomysły i propozycje władze Gminy Łąck czekają do 20 lutego 2020 r. Ankieta dla mieszkańców Gminy Łąck dostępna jest w wersji papierowej bądź elektronicznej.

Więcej informacji na stronie internetowej:

http://www.gminalack.pl/index.php?s=news&i=752

autor/źródło: ralf
Tematy:Łąck

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie