Popularny: 2800 odsłonInformacje3 kwietnia, 07:27,

Gostynińska firma: niech lokalni przedsiębiorcy przyłączą się do walki z SARS-CoV-2

Gostynińska firma: niech lokalni przedsiębiorcy przyłączą się do walki z SARS-CoV-2

Udostępnij 238
Energy5 dołączyła do walki z epidemią koronawirusa poprzez przekazanie Płockiemu Szpitalowi środków do dezynfekcji, maseczek, a także koców, pościeli i prześcieradeł

Jedna z firm z Gostynina – Energy5 – przekazało pomoc rzeczową i jednocześnie apeluje o tzw. „efekt kuli śnieżnej” poprzez przyłączenie się lokalnych przedsiębiorców do walki z epidemią koronawirusa tj. pomoc materialną bądź rzeczową dla Szpitala Wojewódzkiego w Płocku.„Firma Energy5 z Gostynina przekazała darowizny rzeczowe do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19) wśród mieszkańców Gostynina, Płocka oraz wszystkich mieszkańców sąsiadujących miast. Stanęliśmy w obliczu wielkiego wyzwania jakim jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się epidemii (COVID-19).

Na froncie, w walce o powstrzymanie tej epidemii, są lekarze, laboranci i ratownicy medyczni, dlatego zjednoczmy się i w miarę możliwości wspomóżmy Szpital Wojewódzki w Płocku. Zasady przekazywania darowizn zostały opisane na stronie szpitala, na której znajdują się również telefony kontaktowe. Liczy się każda pomoc, która może ocalić zdrowie i życie personelu oraz pacjentów szpitala" - pisze Zarząd Energy5. Energy5 dołączyła do walki z epidemią koronawirusa poprzez przekazanie Płockiemu Szpitalowi środków do dezynfekcji, maseczek, a także koców, pościeli i prześcieradeł. Darowizny te pozwolą zaspokoić bieżące potrzeby, wskazane obecnie przez szpital jako najważniejsze.

Firma wdrożyła środki zabezpieczające we własnym zakładzie, aby zminimalizować ryzyko zarażeń wirusem. Wprowadzone zabezpieczenia ograniczają wpływ pandemii na działalność firmy, przyczyniając się do ciągłości jej działania.

Liczymy na to, że pozostali przedsiębiorcy - z sąsiadujących miast, przyłączą się do wsparcia Wojewódzkiego Szpitala" – powiedziała redakcji Gostynin.Info Ewelina Truchlewska, Specjalista ds. marketingu w Energy5.

Również jak dowiedziała się nasza redakcja, jeden lokalnych przedsiębiorców jest zainteresowany ufundowaniem respiratora na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego.

autor/źródło: Piotr Mróka / foto: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Julian, 3 kwietnia
Należą się słowa uznania dla tego typu działań. Firma nowopowstała, na dorobku i może przeznaczyć na pomoc część swoich dochodów. Może by tak za jej przykładem poszli też inni? Przecież mamy lokalnych biznesmenów którym się dobrze powodzi. Ale Oni potrafią tylko narzekać, że przychód będzie niższy, że może nie starczyć na kolejnego nowego mercedesa itp. itd.
Dodaj ogłoszenie