Popularny: 800 odsłonInformacje16 stycznia, 12:24,

Gostyniński Sztab WOŚP gościnnie w Radiu Q - pierwsze refleksje i podziękowania

Gostyniński Sztab WOŚP gościnnie w Radiu Q - pierwsze refleksje i podziękowania [AUDIO]

Udostępnij 98
Zapraszamy do wysłuchania audycji

W środę (15 stycznia br.) Agnieszka Bartosiak - szefowa gostynińskiego Sztabu WOŚP oraz Michał Bartosiak odwiedzili studio kutnowskiego Radia Q.W porannej audycji podsumowali niedzielny 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie, podczas którego ostatecznie padł rekord ponad 92 tysięcy złotych. Członkowie gostynińskiego sztabu podziękowali również wszystkim osobom i podmiotom bez których tak dobry wynik nie byłby możliwy.

Zapraszamy do wysłuchania audycji z Radia Q:

Podziękowania Sztabu WOŚP w Gostyninie

28. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gostyninie zagrała w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, Urzędem Miasta Gostynina, Miejskim Centrum Kultury, MCH Stara Betoniarnia, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Oddział w Gostyninie oraz Komendą Powiatową Policji w Gostyninie, Ochotniczą Strażą Pożarną w Sierakówku.

Gostyniński WOŚP wsparli również: Poseł na Sejm RP – Marcin Kierwiński i Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego – Wiesław Raboszuk.

         

Rekordowy wynik zbiórki podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie był możliwy dzięki mieszkańcom Miasta i Gminy Gostynin, którzy aktywnie uczestniczyli we wszystkich wydarzeniach orkiestrowych, przybyli tłumnie na finałowe granie do Miejskiego Centrum Kultury i otworzyli serca.

Największe podziękowania kierujemy w stronę fantastycznych wolontariuszy z Miasta i Gminy Gostynin.

Dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia kwesty na rzecz WOŚP i wielkiej gościnności dyrekcji i pedagogom szkół i przedszkoli.

Było fantastycznie udać się z Wami w kolejny wośpowy rejs !!!

Szef Sztabu WOŚP Gostynin
Agnieszka Bartosiak

 

 

autor/źródło: ralf / Radio Q

Napisz komentarz

Komentarze

Kamil, 18 stycznia
Agnieszko, Michale Jesteście cudowni. Było mega kapitalnie. Staneliście, jak zawsze, na wysokości zadania, na samym jego szczycie. Było zajefajne, wyśmienicie i wyborowo. Daję Wam i całemu sztabowi 10 na 10. Trzymajcie się. Działajcie, gdyż dzięki Wam Gostynin jest bogaty w tak wspaniałe imprezy kulturalne. Szacunek, uznanie i podziękowania dla Was. Pozdrawiam gorąco.
Mieszkaniec Gminy, 17 stycznia
W artykule nie znalazłem wszystkich nazwisk. Dzieci z Gminy Gostynin też kwestowali na ulicy ale też w szkołach. Proszę o sprostowanie informacji.
Teresa mieszkanka, 16 stycznia
Bylo wspaniale mieszkancy jestescie cudowni nastepny rok bedzie jeszcze lepszy ????❤
Dodaj ogłoszenie