FelietonyGorący temat (3600 odsłon)

Imprezowe lato? Dni Gostynina, koncerty pod ratuszem? [FELIETON]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Agnieszka Korajczyk-Szyperska Dni Gostynina jarmark św. Jakuba felieton

Jarmark św. Jakuba za nami. Prawdopodobnie każdy znalazł coś dla siebie. Jak zawsze głosy dzielą się: będą osoby, które potwierdzą, że impreza była udana ale będą i takie osoby, którym wiele rzeczy nie odpowiadało. Ale tak to już jest, różne mamy gusta, różne rzeczy nam się podobają.


Nie zmienia to faktu, że Gostynin lubi się bawić. Pokazała to publiczność na koncercie zespołu Bracia, pokazali to mieszkańcy na koncercie, który zorganizowało IdG w 2015 roku, kiedy na gostynińskim rynku zebrało się kilka tysięcy osób.

Obecnie Jarmark Św. Jakuba jest jedyną większą imprezą organizowana w mieście. W mojej ocenie to za mało. Pamiętam czasy jeszcze za byłego burmistrza (akurat te działania oceniam na plus), kiedy Gostynin zaczynał sezon imprez letnich Dniami Gostynina,  w każdy weekend odbywały się koncerty pod ratuszem. Imprezą i koncertami żegnaliśmy też lato. Miasto wtedy w weekendy tętniło życiem. Mieszkańcy mieli rozrywkę no i turyści zaglądali tu częściej. Jestem za tym, aby do takich imprez wrócić.

Dorzuciłabym jeszcze kino letnie, które zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością (o ile film jest ciekawy) i wzorem na przykład Płocka potańcówki na rynku.
Z dużą ciekawością przyglądam się takim miejscowościom  jak Sierpc, Żuromin, Gąbin ba nawet  Baruchowo i nasuwa się jedna myśl, skoro oni mogą czemu nie my.
Tak powinno być i w Gostyninie dlatego zrobię wszystko co w mojej mocy aby już 2019 roku letni Gostynin tętnił życiem. Będą Dni Gostynina, Jarmark i koncerty pod ratuszem. Trzymajcie kciuki.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Tematy:Agnieszka Korajczyk-SzyperskaDni Gostyninajarmark św. Jakubafelieton

Sprawdź też: Prawo jazdy GostyninElektryka samochodowa GostyninChirurg Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Serio koncerty pod ratuszem a dla kogo dla tej rozwijającej się patologii chyba. Więcej miejsc pracy jest potrzebne a nie

  • Jak mówią politycy ''wyjątkowo muszę się z panią zgodzić'' pamiętam te wszystkie imprezy, które pani wymieniła, a których nie ma, w wielu z nich z radością uczestniczyłem i jeżeli będą chętnie przyjdę. Wymienia pani miejscowości gdzie się coś dzieje, w niedzielę jadę do wsi Lipianki mało kto wie gdzie są, tam działa Stowarzyszenie Lipianki. W maju wystawili sztukę w MCK-u było sporo ludzi. Widzowie byli bardzo zadowoleni, z owacjami na stojąco.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Straż pożarna radzi: jak zachować bezpieczeństwo nad wodą?
Straż pożarna radzi: jak zachować bezpieczeństwo nad wodą?
Straż pożarna radzi: jak zachować bezpieczeństwo nad wodą?

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij