InformacjeGorący temat (ponad 7000 odsłon)

Ja, rodzic ucznia klasy 3. PROTESTUJĘ


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

reforma edukacji SP3 Gostynin SP1 Gostynin SP5 Gostynin

Do redakcji wpłynął dzisiaj protest rodzica ucznia klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostynina. Poniżej prezentujemy jego treść (nazwisko autora do wiadomości redakcji):


Ja, rodzic ucznia klasy 3 PROTESTUJĘ, stanowczo protestuję przeciwko wszelkim działaniom, które mogą doprowadzić do tego, że moje dziecko, uczennica klasy trzeciej w Szkoły Podstawowej nr 3 zostanie przeniesiona do innej szkoły.

Nie zgadzam się na to, aby Pan w garniturze i urzędnicy decydowali o tym, gdzie moje dziecko ma się uczyć.

Moje dziecko zna to środowisko, ludzi, nauczycieli. Każdy kto ma dziecko na pewno to rozumie. Wyrażam swoje ogromne niezadowolenie, że gdzieś w zaciszu Urzędu Miasta podejmowane są decyzje dotyczące m.in. mojego dziecka.

Mówię temu stanowcze NIE. Nie chcemy przenosić się do Szkoły Podstawowej nr 5.

Tematy:reforma edukacjiSP3 GostyninSP1 GostyninSP5 Gostynin

Sprawdź też: Opalanie ntaryskowe GostyninStacja Kontroli Pojazdów GostyninShoarma Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • W SP nr 5 są stworzone idealne warunki do rozwoju dziecka. Ale nie każdy o tym wie a nieznane ma zawsze wielkie oczy.

  • Czy decyzję o zmianach,przeniesieniach i zamknięciu szkół nie podejmuje rada miasta?przecież podobna sytuacja była w sp1 w tamtym roku szkolnym tylko że chodziło o 7 kl (czyli po staremu 1-kl gim)wtedy to rada w swoim środowisku nie miała większośći .Burmistrz w tym akurat wypadku raczej nic nie może.

  • Najważniejsze jest dobro dziecka - bo ono jest podmiotem i o tym osoby które próbują przenieść dzieci do innej szkoły zapomniały a wręcz zlekceważyły - zignorowano całkowicie nie tylko dzieci ale również rodziców, którzy odpowiadają za dzieci. To rodzice decydują o tym do której szkoły ma chodzić ich dziecko. To że wprowadzono przepis który umożliwia Radzie Miasta Gostynina przeniesienie klas - oddziałów, nie oznacza że Rada Miasta musi to zrobić, może ale nie musi, zwłaszcza że nie przeprowadzono żadnych rozmów z rodzicami a przede wszystkim z dziećmi - próbowano wszystko zrobić "po cichu" za plecami rodziców. Klasy które rzekomo mają być przeniesione to najmłodsze dzieci z rocznika więc są emocjonalnie daleko za swoimi rówieśnikami z początku roku. Dobrze że niedługo będą wybory wtedy dokonamy rozliczenia i wystawimy ocenę. Jako rodzic dziecka które zżyło się ze szkołą i jej środowiskiem jestem stanowczo przeciw przenoszeniu dzieci a w przypadku takiej sytuacji traktować to będę jako wyrzucenie dziecka ze szkoły SP3 bo faktycznie to nastąpi i będzie to podstawą do dalszych kroków prawnych. Osobą które są za cała sytuację odpowiedzialne powiem tak - nie tędy droga szanowni państwo.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Oddając krew ratujesz życie - harmonogram poboru krwi w Gostyninie
Oddając krew ratujesz życie - harmonogram poboru krwi w Gostyninie
Oddając krew ratujesz życie - harmonogram poboru krwi w Gostyninie

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij