Popularny: 7900 odsłonInformacje23 lutego,

Ja, rodzic ucznia klasy 3. PROTESTUJĘ

Ja, rodzic ucznia klasy 3. PROTESTUJĘ

Do redakcji wpłynął dzisiaj protest rodzica ucznia klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostynina. Poniżej prezentujemy jego treść (nazwisko autora do wiadomości redakcji):

Przewiń w dół aby czytać dalejJa, rodzic ucznia klasy 3 PROTESTUJĘ, stanowczo protestuję przeciwko wszelkim działaniom, które mogą doprowadzić do tego, że moje dziecko, uczennica klasy trzeciej w Szkoły Podstawowej nr 3 zostanie przeniesiona do innej szkoły.

Nie zgadzam się na to, aby Pan w garniturze i urzędnicy decydowali o tym, gdzie moje dziecko ma się uczyć.

Moje dziecko zna to środowisko, ludzi, nauczycieli. Każdy kto ma dziecko na pewno to rozumie. Wyrażam swoje ogromne niezadowolenie, że gdzieś w zaciszu Urzędu Miasta podejmowane są decyzje dotyczące m.in. mojego dziecka.

Mówię temu stanowcze NIE. Nie chcemy przenosić się do Szkoły Podstawowej nr 5.


Napisz komentarz

Pedagog, 27 lutego
W SP nr 5 są stworzone idealne warunki do rozwoju dziecka. Ale nie każdy o tym wie a nieznane ma zawsze wielkie oczy.
miejscowy, 26 lutego
Czy decyzję o zmianach,przeniesieniach i zamknięciu szkół nie podejmuje rada miasta?przecież podobna sytuacja była w sp1 w tamtym roku szkolnym tylko że chodziło o 7 kl (czyli po staremu 1-kl gim)wtedy to rada w swoim środowisku nie miała większośći .Burmistrz w tym akurat wypadku raczej nic nie może.
Ojciec, 24 lutego
Najważniejsze jest dobro dziecka - bo ono jest podmiotem i o tym osoby które próbują przenieść dzieci do innej szkoły zapomniały a wręcz zlekceważyły - zignorowano całkowicie nie tylko dzieci ale również rodziców, którzy odpowiadają za dzieci. To rodzice decydują o tym do której szkoły ma chodzić ich dziecko. To że wprowadzono przepis który umożliwia Radzie Miasta Gostynina przeniesienie klas - oddziałów, nie oznacza że Rada Miasta musi to zrobić, może ale nie musi, zwłaszcza że nie przeprowadzono żadnych rozmów z rodzicami a przede wszystkim z dziećmi - próbowano wszystko zrobić "po cichu" za plecami rodziców. Klasy które rzekomo mają być przeniesione to najmłodsze dzieci z rocznika więc są emocjonalnie daleko za swoimi rówieśnikami z początku roku. Dobrze że niedługo będą wybory wtedy dokonamy rozliczenia i wystawimy ocenę. Jako rodzic dziecka które zżyło się ze szkołą i jej środowiskiem jestem stanowczo przeciw przenoszeniu dzieci a w przypadku takiej sytuacji traktować to będę jako wyrzucenie dziecka ze szkoły SP3 bo faktycznie to nastąpi i będzie to podstawą do dalszych kroków prawnych. Osobą które są za cała sytuację odpowiedzialne powiem tak - nie tędy droga szanowni państwo.
Informacje23 lutego,

Oddając krew ratujesz życie - harmonogram poboru krwi w Gostyninie

Oddając krew ratujesz życie - harmonogram poboru krwi w Gostyninie

Przypominamy, że w każdy ostatni poniedziałek miesiąca do Gostynina (Rynek) przyjeżdża krwiobus, w którym możecie Państwo oddać krew i uratować komuś życie...

Przewiń w dół aby czytać dalej


Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie Państwo w linku poniżej:
https://krwiodawcy.org/oddajac-krew-odpowiedzialnie-ratujes…

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gostynina do aktywnego udziału !


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie