Popularny: 800 odsłonInformacje8 lutego, 11:07,

Jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi? Pogadanka dzieci z dzielnicowym

W związku z trwającymi feriami zimowymi, 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie, dzielnicowy spotkał się z dziećmi korzystającymi ze zbiorowego wypoczynku zimowego.


Udostępnij 13
Dodatkowo policjant omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców


Tematem spotkania było przestawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Dzielnicowy apelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Przestrzegał dzieci przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku.

Dodatkowo policjant omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również przestrzegł dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi.

Przypomniał również o podstawowych numerach alarmowych w przypadku zdarzeń losowych oraz jak i kiedy z nich korzystać.

 

autor/źródło: KPP Gostynin / foto: Agnieszka Bartosiak

Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłonInformacje8 lutego, 10:23,

Powiat Gostyniński uruchomił Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

e-BOK jest miejscem, gdzie są umieszczone wszystkie niezbędne informacje dotyczące form załatwienia spraw zarówno metodą tradycyjną - papierową i poprzez formularze elektroniczne umożliwiające załatwienie niektórych spraw w danym wydziale Starostwa w Gostyninie.


Udostępnij 13
Coraz mniej czasu będziemy spędzać w urzędach

Na stronie e-BOK Starostwa Powiatowego w Gostyninie do pobrania są dostępne wnioski, deklaracje, zgłoszenia itd. poszczególnych działów Starostwa w celu załatwienia różnych spraw przez mieszkańców powiatu. Zawarte są tam również informacje i procedury załatwiania spraw w jednostce.

Dodatkowo użytkownik strony ma do dyspozycji mapę z wykazem dróg w Powiecie Gostynińskim, począwszy od dróg gminnych, skończywszy na drogach krajowych. Ponadto na stronie e-BOK znajduje się mapa z miejscami wypadków drogowych, a także zdarzeń z udziałem zwierząt.

http://ebok.gostynin.powiat.pl/

autor/źródło: Redakcja gostynin.info
Tematy:ebok

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie