Popularny: 800 odsłon Informacje 5 kwietnia 2018, 12:54,

Jest kasa na remont dróg. Radni przeznaczyli prawie 200 tysięcy złotych

O konieczności przeprowadzenia remontów, utwardzeniu niektórych dróg mówi się od dawna. Na wielu fragmentach drogi miejskie są wyeksploatowane, nieutwardzone, wymagają albo położenia albo wymiany nawierzchni. Jest pełno ubytków.

Przewiń w dół aby czytać dalejMieszkańcy właściwie każdego dnia wnioskują o naprawę tej czy innej drogi. Nie można być obojętnym dlatego środki te zwiększyliśmy - powiedział naszemu portalowi  radny IdG Witold Dalkowski.

Na kwietniowej sesji w projekcie uchwały budżetowej pojawił się zapis dotyczący zwiększenia środków o ponad 170 000 zł na wydatki związane z realizacją zadań statutowych w zakresie utrzymania dróg gminnych.

Dzięki decyzji radnych Urząd Miasta przy udziale swoich pracowników lub firm zewnętrznych będzie mógł wykonać wiele niecierpiących zwłoki działań i tym samym ułatwić w wielu przypadkach mieszkańcom dojazd do ich posesji.

Odświeżone zostaną także znaki  poziome i uzupełnione znaki pionowe.


Napisz komentarz

Komentarze

WOJ, 12 kwietnia 2018
HA,HA,HA, RADNI?
Popularny: 3600 odsłon Informacje 5 kwietnia 2018, 12:06,

Lidl wycofuje niebezpieczny produkt ze sprzedaży. Jego użycie groziło eksplozją

Sieć sklepów Lidl na swojej stronie internetowej wydała komunikat do swoich klientów w którym nawołuje do zwrotu wadliwego produktu, który był dostępny w ich sieci handlowej. Chodzi o maszynkę do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową. Jej używanie stwarza zagrożenie pożaru oraz eksplozji.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Poniżej treść komunikatu:

Soest, 23. marca 2018 roku. Firma TARGA GmbH w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z  rynku produkt „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia).
Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich.

W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia.Przedmiotowy produkt sprzedawany był w sklepach Lidl w Polsce od 14.12.2017. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia). Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.
TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.


Napisz komentarz

Komentarze

MS Przemyśl, 5 kwietnia 2018
Macie KLASĘ !!!
Dodaj ogłoszenie