Popularny: 800 odsłonInformacje5 kwietnia,

Jest kasa na remont dróg. Radni przeznaczyli prawie 200 tysięcy złotych

Jest kasa na remont dróg. Radni przeznaczyli prawie 200 tysięcy złotych

O konieczności przeprowadzenia remontów, utwardzeniu niektórych dróg mówi się od dawna. Na wielu fragmentach drogi miejskie są wyeksploatowane, nieutwardzone, wymagają albo położenia albo wymiany nawierzchni. Jest pełno ubytków.

Przewiń w dół aby czytać dalejMieszkańcy właściwie każdego dnia wnioskują o naprawę tej czy innej drogi. Nie można być obojętnym dlatego środki te zwiększyliśmy - powiedział naszemu portalowi  radny IdG Witold Dalkowski.

Na kwietniowej sesji w projekcie uchwały budżetowej pojawił się zapis dotyczący zwiększenia środków o ponad 170 000 zł na wydatki związane z realizacją zadań statutowych w zakresie utrzymania dróg gminnych.

Dzięki decyzji radnych Urząd Miasta przy udziale swoich pracowników lub firm zewnętrznych będzie mógł wykonać wiele niecierpiących zwłoki działań i tym samym ułatwić w wielu przypadkach mieszkańcom dojazd do ich posesji.

Odświeżone zostaną także znaki  poziome i uzupełnione znaki pionowe.


Napisz komentarz

WOJ, 14 kwietnia
HA,HA,HA, RADNI?
Popularny: 3600 odsłonInformacje5 kwietnia,

Lidl wycofuje niebezpieczny produkt ze sprzedaży. Jego użycie groziło eksplozją

Lidl wycofuje niebezpieczny produkt ze sprzedaży. Jego użycie groziło eksplozją

Sieć sklepów Lidl na swojej stronie internetowej wydała komunikat do swoich klientów w którym nawołuje do zwrotu wadliwego produktu, który był dostępny w ich sieci handlowej. Chodzi o maszynkę do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową. Jej używanie stwarza zagrożenie pożaru oraz eksplozji.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Poniżej treść komunikatu:

Soest, 23. marca 2018 roku. Firma TARGA GmbH w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z  rynku produkt „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia).
Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich.

W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia.Przedmiotowy produkt sprzedawany był w sklepach Lidl w Polsce od 14.12.2017. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952 (patrz tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia). Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.
TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.


Napisz komentarz

MS Przemyśl, 6 kwietnia
Macie KLASĘ !!!

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie