Popularny: 2600 odsłonInformacje13 kwietnia 2019, 10:51,

Jubileuszowy Babski Targ w Starej Betoniarni


Udostępnij 15
Czy istnieje lepszy sposób na zrobienie porządków w szafie w okresie przedświątecznym?

Wiele kobiet i mężczyzn narzeka na brak wolnego miejsca w swojej szafie. Z pomocą przychodzi idea swapów odzieżowych, które cyklicznie odbywają się w MCH Stara Betoniarnia. W ich trakcie można oddać lub sprzedać rzeczy, z których już nie korzystamy, a w zamian za to zyskać inne.Inicjatywa ta cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie podczas, której następuje wymiana/sprzedaż/zakup odzieży. W tym roku odbyła się już 10 edycja Babskiego Targu w Gostyninie. Dlatego Centrum przygotowało dla klientów i wystawców coś specjalnego, aby umilić wszystkim pobyt w trakcie targu można było napić się gorącej kawy, herbaty i przegryźć ciasteczko. Czy istnieje lepszy sposób na zrobienie porządków w szafie w okresie przedświątecznym?

To była również świetna szansa, aby upolować naprawdę oryginalne, jedyne w swoim rodzaju ubrania, dzięki którym wyróżnimy się z tłumu i przyciągniemy uwagę bardziej niż ubrani od stóp do słów w odzież z sieciówki. Ale nie tylko przedmiotem targów była odzież. Na wielu stanowiskach można było nabyć np. zabawki, dekoracje, biżuterię oraz obuwie.

Organizatorzy planują kolejne edycje i zapowiadają rozbudowanie formy poprzez dodatkowe atrakcje towarzyszące. Na razie nie zdradzają szczegółów, ale zapowiadają się ciekawe swapy, jeszcze w tym roku. Aby być na bieżąco z terminami Babskich Targów należy śledzić aktualności na stronie www.mchstarabetoniarnia.pl oraz na stronach społecznościowych Starej Betoniarni.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: MCH Stara Betoniarnia / foto ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie