Popularny: 3100 odsłonInformacje12 lipca, 07:18,

Już jutro regaty żeglarskie w Nowym Duninowie

Już jutro regaty żeglarskie w Nowym Duninowie

W sobotę (13 lipca br.) w Nowym Duninowie już po raz dwudziesty czwarty zostana zorganizowane regaty żeglarskie. Wyniki zawodów są zaliczane do klasyfikacji Płockiego Żeglarskiego Grand Prix.


Udostępnij 63
Głównym punktem imprezy będzie koncert zespołu Defis


Regaty rozpoczną się o godzinie 10.00 w porcie w Nowym Duninowie. Pierwsze starty o godzinie 11.15.

W programie imprezy przewidziano m.in.: występy dzieci z gminy Nowy Duninów, gry i zabawy z animatorami, parady motocykli aut 4x4, koncerty :chóru Vox Cordis z Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem, zespołu Rivers, zespołu cygańskiego Krystiano&Romen.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Defis.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 3500 odsłonInformacje12 lipca, 07:47,

XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

W czwartkowe popołudnie (11 lipca br.) odbyły się obrady XII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej. W trakcie posiedzenia rady głosowali nad zmianami w Uchwale Budżetowej Miasta Gostynina na 2019 rok.


Udostępnij 7
Nad czym debatowali radni?

Zmiany w budżecie obejmowały m.in.: przekazanie środków na usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych oraz dla dwóch rodzinnych ogródków działkowych (modernizacja części ogrodzenia ogrodów działkowych "Tulipan" i modernizacja ujęcia wody na ogródkach w Bratoszewie).

Ponadto radni zagłosowali za utworzeniem chóru miejskiego przy Miejskim Centrum Kultury (kwota 11 tysięcy złotych ) oraz renowacją fontanny przy emceku (kwota 3 tysiące złotych).

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

U3W mieszkaniec, 20 lipca
Popieram 1605 po co nowy chór, dlaczego został rozwiązany chór miejski z panem Sitkiem na czele. Pytanie, czy trzy chóry prowadzi ten sam pan?.
1605, 15 lipca
jest sporo chórów w mieście i okolicy . Czy jest konieczność wydania 11 tyś zł na tworzenie kolejnego chóru? To przesada.
2016, 13 lipca
O może wreszcie będzie czynna fontanna? Fajnie by było.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie