Popularny: 2800 odsłonInformacje12 lipca, 07:18,

Już jutro regaty żeglarskie w Nowym Duninowie

Już jutro regaty żeglarskie w Nowym Duninowie

W sobotę (13 lipca br.) w Nowym Duninowie już po raz dwudziesty czwarty zostana zorganizowane regaty żeglarskie. Wyniki zawodów są zaliczane do klasyfikacji Płockiego Żeglarskiego Grand Prix.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 63
Głównym punktem imprezy będzie koncert zespołu Defis


Regaty rozpoczną się o godzinie 10.00 w porcie w Nowym Duninowie. Pierwsze starty o godzinie 11.15.

W programie imprezy przewidziano m.in.: występy dzieci z gminy Nowy Duninów, gry i zabawy z animatorami, parady motocykli aut 4x4, koncerty :chóru Vox Cordis z Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem, zespołu Rivers, zespołu cygańskiego Krystiano&Romen.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Defis.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 3000 odsłonInformacje12 lipca, 07:47,

XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

W czwartkowe popołudnie (11 lipca br.) odbyły się obrady XII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej. W trakcie posiedzenia rady głosowali nad zmianami w Uchwale Budżetowej Miasta Gostynina na 2019 rok.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 7
Nad czym debatowali radni?

Zmiany w budżecie obejmowały m.in.: przekazanie środków na usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych oraz dla dwóch rodzinnych ogródków działkowych (modernizacja części ogrodzenia ogrodów działkowych "Tulipan" i modernizacja ujęcia wody na ogródkach w Bratoszewie).

Ponadto radni zagłosowali za utworzeniem chóru miejskiego przy Miejskim Centrum Kultury (kwota 11 tysięcy złotych ) oraz renowacją fontanny przy emceku (kwota 3 tysiące złotych).

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

1605, 4 dni temu
jest sporo chórów w mieście i okolicy . Czy jest konieczność wydania 11 tyś zł na tworzenie kolejnego chóru? To przesada.
2016, 13 lipca
O może wreszcie będzie czynna fontanna? Fajnie by było.
Działkowicz., 12 lipca
Na ogródkach w Bratoszewie były zbierane pieniądze na remont ujęcia po 80 zł.od właścicieli około 4 lat temu. I teraz następny remont na koszt miasta.
Dodaj ogłoszenie