InformacjeGorący temat (3000 odsłon)

Kamila Gasiuk-Pihowicz gościła w Gostyninie [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Kamila Gasiuk-Pihowicz Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Posłanka na Sejm VIII kadencji, przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii Kamila Gasiuk-Pihowicz spotkała się w poniedziałkowe popołudnie, 12 marca 2018 r. z mieszkańcami Gostynina.


Wraz z wiceprzewodniczącą do Gostynina przyjechał Marcin Podsędek, reprezentujący mazowieckie struktury Nowoczesnej. Goście mimo iż mieli niewiele czasu, zdążyli obejrzeć gostyniński krajobraz, zachwalali piękno naszego miasta: - Macie bardzo ładny Rynek – rozpoczęła spotkanie posłanka.
- Jest mi niezmiernie miło, że po długim okresie namawiania przyjęła Pani zaproszenie i przyjechała do Gostynina – powitała posłankę prowadząca spotkanie liderka Inicjatywy dla Gostynina i Radna Rady Powiatu Gostynińskiego Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Tematy podejmowane na spotkaniu dotyczyły rocznicy 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce, która przypadnie 17 dni po rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości, tj. 28 listopada a także obecnej sytuacji kobiet i aktywności zawodowej jak i równości płci.

Podjęto także przez mieszkańców tematykę reformy sądownictwa, obsadzania stanowisk urzędniczych przez ludzi Prawa i Sprawiedliwości, stan finansów Państwa i „rozbuchaną” politykę socjalną partii rządzącej, sytuację Polski w Unii Europejskiej oraz relacjach międzynarodowych, zmian w prawie wyborczym i możliwości sfałszowania wyborów przez obecną partię rządzącą a także lokalnych spraw Mazowsza Zachodniego.

Tematy:Kamila Gasiuk-PihowiczAgnieszka Korajczyk-Szyperska

Sprawdź też: Fizykoterapia GostyninMontaż instalaci gazowych LPG GostyninKuchnia włoska Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


"Mam Talent" w SP3 - klasy 4-6. Zobacz video i zdjęcia
"Mam Talent" w SP3 - klasy 4-6. Zobacz video i zdjęcia
"Mam Talent" w SP3 - klasy 4-6. Zobacz video i zdjęcia

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij