Kasia Pakulska najlepsza w kategorii Open Kobiet
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
No i doczekałam się, jest pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w OPEN KOBIET w cyklu Lotto Poland Bike Marathon w upalnym Urszulinie !
Frekwencja co prawda o wiele mniejsza niż dotychczas, stąd też bardziej od zwycięstwa cieszy mnie moja dobra i równa jazda. 10min 45s do zwycięzcy Open na dystansie Max to całkiem dobry jak na kobitkę wynik, choć z drugiej strony trasa bardzo wytrzymałościowa i szybka. Teraz czas na odpoczynek i uzupełnianie utraconych płynów. Jutro Puławy, tam tak szybko nie będzie, do tego upał na pewno nie będzie naszym sprzymierzeńcem, ale... walczymy dalej !
autor/źródło: Kasia Pakulska
Tematy:
kasia pakulska
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia