2000 odsłon Informacje 29 sierpnia 2017, 11:59,

Kasia Pakulska wywalczyła tytuł drużynowego Mistrza Polski!


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W niedzielę nasza kolarka na zawodach w Nieporęcie wywalczyła Mistrzostwo Polski Amatorów w jeździe drużynowej MTB.



Tegoroczny sukces Katarzynę Pakulską cieszy tym bardziej, ponieważ rok temu zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. „Rok temu o tej porze leżałam w domu niemalże odłogiem po operacji. Bez zdrowia, bez wiary i motywacji, bez jakiejkolwiek formy, osłabiona wszystkimi lekami, antybiotykami, zastrzykami, obolała ciągłym zszywaniem zakażonych ran, zdołowana obrotem spraw. Dziś mogę znów się ścigać i sięgać po medale, z wiarą i nadzieją, że będzie już tylko lepiej“ - komentuje Kasia Pakulska.
„Za 2 tygodnie większe wyzwanie - Mistrzostwa Polski w maratonie MTB na trudnej trasie w Wałbrzychu. Oj będzie bolało“ - dodaje nasza mistrzyni.

Będziemy trzymać kciuki.

autor/źródło: ralf
Tematy: kasia pakulska

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie