3100 odsłon Informacje 8 maja 2015, 11:54,

Katarzyna Żak w Zamku Gostynińskim


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


„Spotkanie z Gwiazdą” w Zamku Gostynińskim uświetniła wczoraj znana aktorka Katarzyna Żak. Organizatorami tego wspaniałego spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina i Agencja Rozwoju i Promocji Zamek.



Spotkanie odbyło się z okazji nadchodzącego Dnia Bibliotekarza. Uroczystość otworzyły prezes Zamku - Aleksandra Balcerzak i dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej - Jolanta Bigus. Jak się okazało zaproszony gość, to ambasador  czytelnictwa i jest za pan brat z bibliotekarzami.

W ciągu swojego wystąpienia Katarzyna Żak zaprezentowała między innymi utwory Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Oboje wspominała z rozrzewnieniem i zachwytem, jako wyjątkowych twórców i cudownych ludzi. Piosenki przeplatane były opowiadaniem o ciekawych i bardzo wesołych wydarzeniach z życia artystki.

Ponadto odpowiadała na pytania publiczności dotyczące kariery zawodowej i życia prywatnego.

Na zakończenie występów aktorka otrzymała owacje na stojąco od publiczności zebranej w sali kolumnowej i podziękowania oraz wierszyk i bukiet kwiatów od burmistrza Pawła Kalinowskiego.

Życzenia od gospodarza naszego miasta wraz z kwiatami przyjęła w imieniu gostynińskich bibliotekarzy dyrektor MBP Jolanta Bigus.

Nie zabrakło także słów podziękowania od przyjaciół biblioteki i kwiatów w dowód uznania działań bibliotekarskich.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin, foto: ralf
Tematy: Katarzyna Żak

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

pytajnik, 13 maja 2015
ta pani w białym to w czym jest?
AKCENT PISU, 10 maja 2015
Ktos napisał zeby Kalinowski zrobił teraz z własnych. no i uderz a nozyce się odezwą. robi a jak. własnie czytam w kościele u kruszewskiego bedzie znowu zelnik i znowu koscielny vox singers znowu. Macie swój PIS MIESZKAŃCY !!! PISOWY "AKCENT" KOŚCIELNY !!! Zgrozo....
Dodaj ogłoszenie