Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje7 lipca, 07:13,

Kayah dała koncert na Gostynińskim Jarmarku

Kayah swoim koncertem zakończyła sobotnią (6 lipca br.) odsłonę V Gostynińskiego Jarmarku św. Jakuba.


Udostępnij 90
Trwa miejskie święto


Od południa na placu koło Zamku na mieszkańców czekały strefa handlu oraz wioska historyczna, a także strefa zabaw dla dzieci. Po oficjalnym otwarciu imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie Rodzinnej Detektywistycznej Gry Terenowej "Śladami Jakuba z Gostynina".

Kolejnymi punktami programu były koncerty znanego z programu The Voice of Poland Sami Harba oraz grupy Goosebumps.

Przeczytaj też: Inauguracja kina plenerowego [ZDJĘCIA]

Gwiazdą wieczoru była Kayah. Wokalista jest autorką takich przebojów jak: "Supermanka", "Na językach", "Testosteron", a także "Prawy do lewego" z Goranem Bregoviciem. Sobotni wieczór zakończyła dyskoteka pod chmurką z z DJ Qbikiem.

W piątkowy wieczór w ramach Jarmarku na Rynku w Gostyninie wyświetlony został film "Bohemian rhapsody". W niedzielę, trzeciego dnia miejskiego święta na scenie wystąpią między innymi: Chór Arce Cantores, Paweł Pilichowicz z przyjaciółmi oraz na zakończenie imprezy zagra Nowa Kultura.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

karolina, 9 lipca
SAMI HARB THE BEST
Pis, 8 lipca
Ładny koncert, mozna słuchać takiego głosu. Tylko że sądy są sprawiedliwe, a Gostynin stać na takie wydatki podczas gdy grasują psychopaci i mordercy komornicy???
zdziwiony, 7 lipca
to jest Kayah na tych fotkach?????
Popularny: 4500 odsłonInformacje6 lipca, 07:14,

Inauguracja kina plenerowego

Film biograficzny o legendarnym zespole rockowym Queen i jego charyzmatycznym wokaliście Freddie Mercurym rozpoczął sezon letniego kina plenerowego w Gostyninie.


Udostępnij 42
Przed seansem na widzów czekała słona przekąska

W piątek (5 lipca br.) na Rynku w Gostyninie odbył się bezpłatny seans zeszłorocznego megahitu kinowego "Bohemian rhapsody". Przed seansem na widzów czekała słona przekąska.

W tym sezonie zaplanowane są łącznie 4 seanse, 12 lipca wyświetlony zostanie film „Witaj w klubie” (2013), 2 sierpnia „Green Book” (2018) oraz na zakończenie 9 sierpnia „Dalida. Skazana na miłość” (2016).

Piątkowe kino plenerowe rozpoczęło tegoroczny V Jarmark św. Jakuba. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Kayah, która wystąpi w sobotę (6 lipca br.) o godzinie 21.00 na placu przy Zamku Gostynińskim.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie