Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 4100 razy)

Komunikat PPIS o przydatności wody do kąpieli


Sanepid kąpieliska

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyninie po zapoznaniu się z przekazanymi przez organizatorów miejsc wykorzystywanych do kąpieli wynikami badań jakości wody informuje o przydatności wody do kąpieli w zorganizowanych miejscach wykorzystywanych do kąpieli:


Wczytywanie zawartości...

- nad jeziorem Bratoszewo w Gostyninie, ul. Dybanka - ogólnodostępne,

- nad Zalewem Piechota w Strzałkach, gm. Gostynin - ogólnodostępne,

- nad jeziorem Lucieńskim w Budach Lucieńskich, gm. Gostynin - przy Harcerskiej Bazie Obozowej ZHP Zduńska Wola - dla uczestników obozu,

- nad jeziorem Sumino w Gorzewie, gm. Gostynin, - przy Stanicy HarcerskiejChorągwi Mazowieckiej ZHP w Płocku - dla uczestników obozu,

- nad jeziorem Przytomne w Zuzinowie, gm. Gostynin - przy Obozie Harcerskim ZHR Okręg Mazowiecki - dla uczestników obozu.


Tematy: Sanepid kąpieliska

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij