Popularny: 1100 odsłonInformacje10 stycznia 2018, 13:17,

Komunikat Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Komunikat Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

W czasie dzisiejszego (10 stycznia br.) posiedzenia Komisji Rewizyjnej członkowie komisji podjęli wniosek o przeprowadzeniu kontroli SP nr 1 w zakresie wydatkowania środków finansowych w latach 2015-2017 i realizacji m.in. decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w latach 2010-2017.

Przewiń w dół aby czytać dalejKontrola odbędzie się w 1 kwartale tego roku, a o wynikach poinformujemy Mieszkańców w oddzielnym komunikacie.

Stanisław Pieniążek
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej


Napisz komentarz

Popularny: 900 odsłonInformacje10 stycznia 2018, 11:53,

Budowa oświetlenia na łączniku Dybanka/Wspólna. Pojawiło się zapytanie ofertowe

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta pojawiło się zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę oświetlenia drogi – łącznika ulic Kutnowska/Wspólna – Dybanka w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W ramach zadania należy opracować:
1) dokumentację budowlaną oświetlenia drogi długości ok. 300 m.;
2) inne nie wymienione opracowania, a konieczne do właściwej realizacji zadania, określone w uzgodnieniach przez gestorów sieci i urządzeń znajdujących się na terenie projektowanych ulic.

Założenia techniczne:
1) słupy stalowe ocynkowane,
2) oprawy oświetleniowe LED.

W zapisach zapytania ofertowego widnieje informacja, że czas na przekazanie zamawiającemu wszystkich opracowań objętych zamówieniem (z wersją elektroniczną) wraz ze stosowną zgodą lub decyzją na prowadzenie robót budowlanych wydaną przez organ architektoniczno-budowlany został ustalony na 13 lipca 2018 r.

Kliknij,by zobaczyć zapytanie ofertowe.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie