Popularny: 1800 odsłon Informacje 8 marca, 07:42,

Koncert Joanny Aleksandrowicz z okazji Dnia Kobiet w MCK

Bisami oraz owacjami na stojąco zakończył się czwartkowy (7 marca br.) koncert Joanny Aleksandrowicz w Miejskim Centrum Kultury, zorganizowany z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Kobiet.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 41
Z okazji Dnia Kobiet redakcja portalu Gostynin.info składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia


"Przed nami najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz przede wszystkim filmów" - mówiła na wstępie Aleksandra Milczarek Dyrektor gostynińskiego MCK, po czym zaprosiła publiczność, która szczelnie zapełniła salę, na koncert "Od nocy do nocy".

Joanna Aleksandrowicz jest wokalistką, aktorką filmową i serialową. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz  gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Występ utalentowanej artystki został nagrodzony gromkimi brawami na stojąco.


Napisz komentarz

Komentarze

Ola, 8 marca
Śliczny koncert więcej takich dziękujemy
Popularny: 600 odsłon Informacje 8 marca, 07:37,

Porozmawiajmy o biznesie - zaproszenie

Skąd czerpać pieniądze na start i rozwój biznesu, a od kogo best practice? ,,Porozmawiajmy o biznesie w Płocku” zaprasza chętnych na spotkanie w marcu.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 3
Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Niezależnie od tego czy jesteśmy na samym początku przygody z biznesem i działamy jako startup, czy też funkcjonujemy już jako dojrzała firma, zawsze do dalszego rozwoju potrzeba tego samego: pieniędzy, wiedzy i kontaktów. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem pozwalającym zdobyć informacje skąd czerpać te zasoby jest udział w spotkaniach z praktykami biznesu.

21 marca (czwartek) o godzinie 17, w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia w Płocku odbędzie się kameralne spotkanie ,,Porozmawiajmy o Biznesie w Płocku”, którego organizatorami są Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Youth Business Poland, a na miejscu koordynuje je Małgorzata Gontarek w ramach działań Inicjatywy Startup Płock.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny - Przemysław Jurek, właściciel firmy Lavito, który na biznesie i innowacyjnych rozwiązaniach zjadł już zęby. Przemek opowie o tym, jakich błędów by nie popełnił gdyby drugi raz budował Lavito w prezentacji "The Do's and Don'ts of a startup - based on Lavito story". Przemek wcześniej był zaangażowany w wiele projektów internetowych z doświadczeniem w marketingu i rozwoju produktu. W 2009 roku jako dyrektor generalny pkt.pl (żółtych książek telefonicznych) odpowiedzialny za reorganizację firmy i wdrożenie kompleksowych rozwiązań online dla małych i średnich firm. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się również skąd czerpać fundusze na rozwój firmy. Opowiedzą o tym Mateusz Andrzejewski i Adrian Migoń.

Wydarzenie odbędzie się w j. polskim i będzie miało formę prezentacji, z możliwością zadawania uszczegóławiających pytań.

Agenda

17:00 - rejestracja

17:15-17:45 - powitanie i kilka słów o YBP

17:45 - 18:45 - Przemek Jurek, Lavito, "The Do's and Don'ts of a startup - based on Lavito story"

18:45 - 19:05 - Mateusz Andrzejewski, Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundusze Europejskie w Twoim interesie!

19:05-19:20 - Adrian Migoń, Youth Business Poland, Praktyczne porady dla przedsiębiorców

19:20 - Rozmowy kuluarowe

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja jest wymagana.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/394411101108620/

Wydarzenie w serwisie Evenea:

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/plock/porozmawiajmy-o-biznesie-w-plocku-217511/

Kontakt z koordynatorem wydarzenia:

Startup Płock

Małgorzata Gontarek

t. 602 773 379

Tematy: biznes

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie