Popularny: 3200 odsłonInformacje17 listopada, 16:30,

Konkurs rozstrzygnięty. Poznaliśmy nowego dyrektora SP w Emilianowie

Konkurs rozstrzygnięty. Poznaliśmy nowego dyrektora SP w Emilianowie
foto: Google Street View

Nowa dyrektor oficjalnie obejmie piecze nad placówką z dniem 1 grudnia 2021 roku

W wyniku konkursu przeprowadzonego w dniu 15 listopada br. dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Bohaterów 1 grudnia w Emilianowie została wybrana pani Kinga Ilska-Bylińska.Jak poinformowała nasz portal Sekretarz Urzędu Gminy Gostynin Marzena Bulińska do konkursy przystąpiło 3 kandydatów.

Zwycięzca konkurs pani Kinga Ilska-Bylińska otrzymała 8 głosów, pani Marzenna Kozłowska otrzymała 6 głosów, Izabela Zakrzewska 1 głos.

Nowa dyrektor oficjalnie obejmie piecze nad placówką z dniem 1 grudnia 2021 roku.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Rodzic, 21 listopada
Do mieszkaniec gminy: A na byłą Panią dyrektor głosowali Rodzice i Nauczyciele, gdzie Pani była dyrektor pracuje i to jest normalne i tu nic się nie wkrada. A jak na nową Panią dyrektor głosuje kuratorium, to już jest źle? To chyba dobrze, że głosowali, bo to znaczy, że wzbudza zaufanie i jest kompetentną osobą do piastowania tego stanowiska. Byłej Pani dyrektor nie zaufali.
obserwator, 20 listopada
Do Oli- To może napiszesz o jakie zmiany kadrowe Ci chodzi?. Jak się powiedziało A trzeba mieć odwagę powiedzieć B , chyba że nie masz odwagi?
mieszkaniec gminy, 19 listopada
Na nową dyrektor głosowała gmina i kuratorium oświaty, w której ta Pani pracuje. Razem 8 głosów. Polityka wkradła się do szkół i to jest źle. Jeszcze kilka słów do tych "mądrych" komentarzy: Jacek - pisze się niż i skąd wiesz, czy jest lepiej? Do Oli: Komu bijesz brawo skoro dopiero za 2 tygodnie obejmie funkcję dyrektora, skąd wiesz jakie i czy tej szkole potrzebne są zmiany i co znaczy, że oby było ich więcej. Oj ludzie! - ręce opadają.
Dodaj ogłoszenie