Popularny: 1000 odsłonInformacje1 marca,

Kultura na Zamku brzmi lepiej - zwycięski projekt BO zrealizowany

Szanowni Mieszkańcy Gostynina z wielką radością i niemałą przyjemnością pragnę poinformować, iż od dziś „Kultura na Zamku za brzmii lepiej ...”.

Przewiń w dół aby czytać dalejWłaśnie dziś do gostynińskiego Zamku dotarł wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy o wartości 40 000 zł, dzięki któremu miejskie spotkania z kulturą zabrzmią zawodowo i profesjonalnie.

Cieszę się, iż projekt, którego jestem autorem zyskał Państwa poparcie, zdobywając aż 770 głosów i zwyciężył w III edycji gostynińskiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy oddali swój głos na ten projekt.

Każde wydarzenie kulturalno-rozrywkowe potrzebuje odpowiedniego zaplecza technicznego, dzięki Państwa przychylności zrobiliśmy fantastyczny krok, w odpowiednią stronę.

Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2018 jest już zrealizowany!!!

Z kulturalnym pozdrowieniem

Radny Rady Miasta

Michał Bartosiak

P.S. Już wkrótce pierwszy koncert z cyklu „Jam Session na Zamku”(mój drugi zwycięski projekt BO 2018) - doskonała okazja na inaugurację i próbę nowego „systemu”. Szczegóły niebawem!!!

Panu Prezesowi Pawłowi Gostyńskiemu oraz wszystkim organizatorom zamkowych wydarzeń kulturalnych życzę powodzenia, przede wszystkim zaś czystego, selektywnego brzmienia.

 


Napisz komentarz

lu_pa, 2 marca
Więc kiedy i jakie wydarzenie zabrzmi z tego nowego sprzętu?! Gdyż się doczekać nie mogę!!!
Informacje1 marca,

Projekt na budowę dróg na Zatorzu trafił do Starostwa

Projekt na budowę dróg na Zatorzu trafił do Starostwa

W dniu wczorajszym (28 lutego br.) biuro projektowe złożyło w Starostwie wniosek z dokumentacją o pozwolenie na budowę dróg na osiedlu Zatorze.

Przewiń w dół aby czytać dalej


"Projekt trafił do Starostwa, teraz czekamy na wydanie pozwolenia" - powiedział radny Tadeusz Majchrzak, który od początku kadencji zabiegał o budowę dróg na osiedlu Zatorze.

Opracowany projekt zakłada budowę dróg: Małkowskiego, Gerwatoskiego, Hubalczyków, Marii Witek oraz Honorowych Dawców Krwi i wedle kosztorysu opiewa na kwotę 5,5 miliona złotych.

Ze względów finansowych cała inwestycja zostanie rozłożona w czasie. W 2018 roku, z zaplanowanych w projekcie 5 dróg zostaną zrealizowane 2.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie