Popularny: 2600 odsłon Informacje 12 kwietnia, 13:19,

Laureaci wiosennych konkursów odebrali nagrody

W piątek (12 kwietnia br.) w holu Miejskiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wiosennych konkursów “Marzanna 2019” oraz “Pisanka 2019”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 43
Rozwiązanie konkursów “Pisanka 2019” i “Marzanna 2019”

Oba konkursy od lat cieszą się wśród młodzieży niemalejącą popularnością, jednak w tym roku wpłynęła rekordowa ilość prac. Spośród ponad 520 jury w składzie: Magdalena Garstka, Anna Milewska, Małgorzata Trocha oraz Krzysztof Koper postanowiło nagrodzić 15 prac z kategorii Marzanna oraz 35 z kategorii Pisanka.

Nagrody wręczały dyrektor MCK Aleksandra Milczarek, Małgorzata Trocha oraz Anna Buraczyńska.

Wyniki:

Marzanna 2019
1. Amelia Słomińska, Sebastian Staniszewski – SP Teodorów
2. Oliwia Burszta – SP Zwoleń
3. Maja Olczyk – SP Sierakówek
4. Patrycja Kacprzak – SP 1 Gostynin
5. Jakub Szczepaniak – Z.P.O Szczawin Kościelny
6. Nadia Złakowska, Hanna Badena – SP 3 Gostynin
7. Patrycja Dobińska – Oddział Przedszkolny Sierakówek
8. Zuzanna Białek – SP 1 Gostynin
9. Julia Kiełbasa, Mateusz Osiak – Przedszkole nr 4 Gostynin
10. Natalia Bałdowicz – SP Zwoleń
11. Dawid Walczak – Przedszkole Samorządowe w Pacynie
12. Alicja Kaczmarek – SP Białotarsk
13. Weronika Łykowska – SP Solec
14. Marta Cieślak – SP Sierakówek
15. Zuzanna Ciechomska – SP Szczawin

Pisanka 2019
1. Eliza Rutsak – SP 1 Gostynin
2. Julia Pirowska – SP 1 Gostynin
3. Dominika Lada – SP 3 Gostynin
4. Zuzia Koczaska – SP 5 Gostynin
5. Anna Majchrzak – Szczawin
6. Angelika Badek – Łąck
7. Jakub Ledzion – SP 3 Gostynin
8. Jan Redełkiewicz – SP 5 Gostynin
9. Szymon Kozanecki – SP Solec
10. Lena Stańczak – SP 1 Gostynin
11. Marysia Pawlikowska – SP Łąck
12. Maciej Majewski – Przedszkole Samorządowe w Pacynie
13. Agata Lińska – SP Łąck
14. Lena Kiełbasa – Przedszkole Samorządowe w Pacynie
15. Amelia Pałczyńska – SP Łąck
16. Zuzanna Białek – SP 1 Gostynin
17. Patrycja Matusiak – SP Łąck
18. Damian Waszczuk – PZPOW Gostynin
19. Lena Bobowska – Kreatywnie wśród zwierząt, MCK
20. Amelia Michałowicz – SP 1 Gostynin
21. Jan Więtczak – SP w Nowem
22. Małgorzata Ogrodzińska – SP Łąck
23. Zuzanna Szczygielska – Kreatywnie wśród zwierząt, MCK
24. Julia Wilamowska – Przedszkole nr 4 Gostynin
25. Antoni Kierzkowski – SP Łąck
26. Joanna Lewandowska – SP Łąck
27. Jan Kłosiński – SP Łąck
28. Borys Szymański – Przedszkole nr 4 Gostynin
29. Robert Chmielecki – SP Łąck
30. Kacper Popławski – Przedszkole Samorządowe Pacyna
31. Maja Szymańska – SP 3 Gostynin
32. Alicja Kaczmarek – SP Białotarsk
33. Amelia Grusiecka – SP Teodorów
34. Maja Kostrzewska – SP Lucień
35. Daria Makowska – SP Łąck

 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie