Popularny: 700 odsłonInformacje14 października, 09:30,

Liczył na szybki zarobek tymczasem za kradzieże trafi do zakładu karnego

Liczył na szybki zarobek tymczasem za kradzieże trafi do zakładu karnego

Udostępnij
Mężczyzna miał już na swoim koncie kilka poważnych przestępstw

Na kilka miesięcy trafi do zakładu karnego 38 – latek, który w ostatnim czasie kradł na płockich ulicach rowery. Płocczanin nie spodziewał się, że sprytne kradzieże jednośladów odkryją śledczy z Wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Mężczyzna ma już na swoim koncie kilka poważnych przestępstw.W niedzielę, w godzinach popołudniowych na jednej z płockich ulic policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 38-latka. Mężczyzna był ,,namierzany” przez śledczych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy ustalili, że to właśnie ten płocczanin odpowiada za kradzieże jednośladów, do których doszło w ostatnich tygodniach na terenie miasta. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się, że mundurowi wpadną na jego trop.

38-latek ma już na swoim koncie kilka poważnych przestępstw, za które odbywał karę pozbawienia wolności, a zebrany materiał dowodowy przez policjantów, obciążył go kolejnymi zarzutami. Mężczyzna przyznał się do kradzieży jednośladów i poddał dobrowolnie karze. Już wkrótce płocczanin trafi na kilka miesięcy do zakładu karnego.

autor/źródło: KMP Płock

Napisz komentarz

Komentarze

WGS, 14 października
Być może właśnie chodzi o to żeby zimę przesiedzieć w cieple i mieć co jeść a na wiosnę wyfrunie,, sztywny,, skowronek i będzie się śmiał jak to na kosz państwa przezimował
Dodaj ogłoszenie