Informacje 26 września 2018, 11:04,

Łukasz Flejszer zdobył srebrny medal trójboju skawińskiego

Klub sportowy OPTIMA Skawina w dn. 23 września 2018 r. był organizatorem imprezy sportowej dla uczestników kolarstwa, biegania i jazdy na rolkach. Zawody rozgrywane pod hasłem „Pokonaj Focha” od 2013 roku corocznie przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Duży wybór konkurencji i dystansów zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych sprawia, że zawody są doskonałą okazją do wspólnej zabawy dla całych rodzin.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zawody dla ludzi ze stali


W VI edycji Pokonaj Focha zawodnicy pobijali nie tylko rekordy życiowe w konkurencjach w których brali udział, ale także w ilości startujących zawodników, których łączna suma wyniosła 809 sportowców z całej Polski, Czech, Słowacji.  

Tradycją stało się, że wyścigi rozpoczęły dzieci w biegach na 200 i 1000 metrów, których w tym roku wystartowało 164. Następnie do rywalizacji przystąpili najmłodsi w konkurencji rowerki biegowe, ukończyło ją 22 maluchów. W wyścigach rowerowych na 1800 metrów rywalizowało 56 zawodników, a na rolkach 78.

Na dystansie 1800 metrów w konkurencji rolki miasto Gostynin reprezentowała Liwia Sudomir, która zajęła 25 miejsce w kategorii wiekowej 2008 i młodsi. 

W godzinach popołudniowych konkurowali ze sobą dorośli zawodnicy, których w poszczególnych konkurencjach wzięło udział: 126 rolkarzy, 107 rowerzystów, 114 biegaczy na 10 km i 142 na 5 km.  

W głównym wyścigu rolkarskim na dystansie 10km pochodzący z Gostynina Łukasz Flejszer /instruktor wrotkarstwa uks Zwoleń-Team/ zajął wysokie II miejsce /open/ po emocjonującym finiszu do ostatnich metrów z czasem 00:18:26, natomiast jego podopieczny Mateusz Chojnacki /UKS Zwoleń-Team/ uplasował się na II miejscu w kategorii M20.

Po zmaganiach rolkarskich Łukasz i Mateusz rywalizowali w konkurencji kolarstwo szosowe również na dystansie 10km, w której to zajęli w morderczym tempie 45,5km/h wysokie miejsca 7 i 8 /open/, co dało II miejsce w kategorii M30 i I miejsce w kategorii M20.

Dopełnieniem zmagań rolkarskich i rowerowych był 5km bieg, do którego Łukasz Flejszer przystępował z 30 sekundową przewagą nad głównym rywalem z Czech.

Po pierwszych 2,5km czas niezadowalający 00:09:40… Walka z upływającymi sekundami o pierwsze miejsce w trójboju… Niestety na kolejnej pętli brakowało lekkości, pociągnięcia w nodze, dobrego rytmu.

Suma czasów ze zmagań rolkarskich, rowerowych, biegowych dały mi II miejsce w TRÓBOJU „FOCHATHLON” VI zmagań Pokonaj Focha, z którego jestem bardzo zadowolony /łączny czas 00:54:02/.

Przed naszym klubem ostatnie zmagania rolkarstwa szybkiego w Grójcu 7 października, a w okresie jesienno-zimowym oprócz szlifowania formy na kolejny sezon startów, część zawodników zamieni rolki na łyżwy. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do początkującej grupy z nauki jazdy na rolkach w każdy poniedziałek o godz. 18:30 na hali MOSiR w Gostyninie, ul. Kutnowska 7A - mówi Łukasz Flejszer.

 

http://wyniki.datasport.pl/results2674/


Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłon Informacje 26 września 2018, 10:50,

Misza gdzie jesteś? Trwają poszukiwania zaginionego psa

Fundacja dla zwierząt Animal G(h)ost zwraca się się z wielką prośbą do wszystkich, o pomoc w poszukiwaniach Miszy. Suczka rasy Border Collie zaginęła 08.09.2018 na trasie z Gostynina do Kutna. Od tego czasu w poszukiwania suczki zaangażowało się mnóstwo osób o wielkim sercu.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Na psa czeka zrozpaczona rodzina

Każdy sygnał jaki dostawaliśmy był sprawdzany. Zorganizowane było zbiorowe poszukiwanie. Wiele osób poświęca swój prywatny czas, jeżdżąc po całej okolicy. Telefony z ofertą pomocy napływają z całej Polski... Jednak to za mało... Nie mamy pojęcia gdzie może być Misza.

Determinacja właścicieli suczki, tak nas ściska za serce, że nie możemy siedzieć bezczynnie. Przyjeżdżają prawie każdego dnia z Sierpca, śpią w samochodzie, nie poddają się...Za wszelką cenę chcą odzyskać swojego ukochanego członka rodziny. Nawet nie chcemy sobie wyobrażać co oni teraz czują, co czuje Misza...Kochani! Wiemy, że możemy na Was liczyć! Przekazujcie tę informację wszędzie! Niech każdy w okolicy wie, niech każdy ma oczy szeroko otwarte...

Jesteście wspaniali i nie raz mogliśmy się przekonać jak wielkie serca macie. Niestety na tym świecie są także ludzie okrutni i wyrachowani, którzy potrafią wysłać właścicielom zdjęcie "zabezpieczonego" psa, zwodzić przez cały dzień kilkanaście osób, aby pojechały w wyznaczone miejsce, tylko po to, aby w nocy wysłać właścicielce makabryczne zdjęcia upieczonych psów z festiwalu w Yulinie...Brak słów, brak sił, za dużo łez...

Mieliśmy różne sygnały. Ostatnio skupiliśmy się na poszukiwaniach w okolicy Nagodowa i ul. Kowalskiej w Gostyninie. Niestety, okazało się, że widywany tam pies to nie Misza. Jednak mieliśmy wiele zgłoszeń o psie, który mógł być naszą Miszą...Okolice Głogowca, Jastrzębi, Jukowa, Trębek, i przy autostradzie w kierunku Łodzi w okolicach Strykowa.

Liczymy na Waszą pomoc. Jeżeli ktoś zobaczy Miszę, bardzo prosimy o zrobienie zdjęcia, w miarę możliwości zabezpieczenie suni i natychmiastowy kontakt z właścicielem lub z nami (tel. 604915164 ; 607599566 ). Może ktoś, nie wiedząc o poszukiwaniach suni przygarnął ją do siebie. Zwróćcie uwagę, czy w Waszej okolicy nie pojawił się u kogoś taki pies. Za odnalezienie Miszy została wyznaczona NAGRODA w wysokości 2000zł!!! Zorganizowana jest także zbiórka pieniędzy na zamieszczanie ogłoszeń w różnych mediach. (https://pomagam.pl/MiszaWmediach) W razie zebrania większej sumy niż zostanie przeznaczona na ten cel, właścicielka przekaże pieniądze na rzecz naszej fundacji. Dla ułatwienia publikujemy zdjęcia z zaznaczonymi cechami charakterystycznymi dla Miszy. Suczka jest drobnej budowy, waży ok. 15kg. Wierzymy w dobro, wierzymy w moc ludzkiej empatii, wierzymy w siłę miłości, wierzymy w Was...

Fundacja Animal G(h)ost

 

Tematy: animal ghost Pies

Napisz komentarz

Komentarze

Piotr, 14 grudnia 2018
Dziś na kruku widziałem podobnego psa na mój widok uciekl 14-12-2018 ,
Dodaj ogłoszenie