Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1400 razy)

Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras spotkali się z mieszkańcami [ZDJĘCIA]


Platforma Obywatelska Sławomir Nitras Roman Augustyniak Marta Golbik Gabriela Lenartowicz

Trójka parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej gościło we wtorkowy wczesny wieczór w restauracji Bajka. W ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o programie" #PolskaObywatelska do Gostynina przybyli posłowie Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras.


Wczytywanie zawartości...

- Odwiedzamy wszystkie powiaty województwa mazowieckiego - powiedział na rozpoczęciu spotkania Sławomir Nitras, dodając, że parlamentarzyści jego partii mają spotykać się w ramach rozmów z Polakami nie tylko w swoim okręgu, ale we wszystkich powiatach.

Tematy podejmowali i pytania zadawali obecni na spotkaniu mieszkańcy. Dotyczyły one m.in. pomocy społecznej, programu 500+ i planów Platformy Obywatelskiej na jego rozwój, podatku VAT, reformy edukacji, liderów i głównych postaci PO, Trybunału Stanu, problemów spółdzielni mieszkaniowych oraz gostynińskich i płockich problemów i spraw lokalnych.

Prowadzącym spotkanie był Roman Augustyniak, Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Gostynińskim.

Więcej szczegółów oraz relacja wideo ze spotkania niebawem.

 


Tematy: Platforma Obywatelska Sławomir Nitras Roman Augustyniak Marta Golbik Gabriela Lenartowicz

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij