Informacje11 marca,

Mazur w formie. Po ciężkim spotkaniu wygrali w Lubieniu Kujawskim

W przedostatniej grze kontrolnej przed rozpoczęciem sezonu 2017/18 runda wiosenna IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura Gostynin wygrali w Lubieniu Kujawskim z Lubienianką (Liga Okręgowa Kujawsko-Pomorska) 3:2.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Mecz rozgrywany był na trudnym grząskim boisku, widać to było po poczynaniach zawodników, który nieraz mieli problemy z utrzymaniem równowagi. Mazur objął prowadzenie w 4 minucie, po wymianie podań na czystą pozycję wszedł Rafał Wilamowski i strzałem w długi róg trafił na 1:0.

Rywale wyrównali w minucie 39 po akcji prawą stron boiska i do przerwy był remis.

Po zmianie stron Mazur na prowadzenie wyszedł w 51 minucie po pięknej zespołowej akcji piłkę głową w pole karne zagrał Bartosz Wiśniewski i z bliska do siatki trafił Jakub Kustra. Ten sam napastnik Mazura trafił na 3:1, w 54 minucie decydując się na strzał z dystansu piłka po rykoszecie wpadła do bramki.

Gospodarze wynik na 2:3 ustalili w 71 minucie, po prostopadłym podaniu.

Ostatnią grę kontrolną przed wznowieniem rozgrywek IV Ligi Mazowieckiej Mazur rozegra w Drobienie ze Skrą (Liga Okręgowa Płock) w sobotę, 17 marca.

Lubienianka Lubień Kujawski – Mazur Gostynin 2:3

Bramki dla Mazura: 4' Rafał Wilamowski, 51' i 54' Jakub Kustra

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak – Jarosław Kułaga, Damian Skumórski, Piotr Stępniak, Piotr Dutkiewicz - Michał Matecki, Mateusz Ostrowski, Konrad Popławski, Bartosz Wiśniewski – Rafał Wilamowski, Jakub Kustra; trener: Waldemar Figurski

zagrali także: Adrian Rak, Bartłomiej Dębicki, Bartosz Dutkiewicz, Marcin Chyczewski, Eryk Przybylski,