Popularny: 1600 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:11,

Mieszkańcom ul. Bierzewickiej bardzo zależy na tym osiedlu

Odpady na Ziejkowej, parkowanie tirów przy ul. Ziejkowej czy też brak współpracy ze strony MTBS to najczęściej wypowiadane uwagi przez mieszkańców Bierzewickiej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Mieszkańcy zgłosili wiele uwag


W środę (20 czerwca br.) po raz kolejny Inicjatywa dla Gostynina spotkała się z mieszkańcami Gostynina, tym razem na osiedlu Bierzewicka. Spotkanie zorganizowałam wspólnie z radnym Witold Dalkowskim.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. Cieszę się, że mieszkańcy mają dobry kontakt ze swoim radnym–Witkiem Dalkowskim a i widać, że radny otwarty jest na współpracę i nie odmawia pomocy.

Mieszkańcy wnioskowali o budowę parkingu na osiedlu, prosili o interwencję w sprawie przejścia dla pieszych przy placu zabaw, dopytywali o możliwość montażu domofonów, skarżyli się na wysokość stawek za wodę.

Pojawił się także temat odpadów na ul. Ziejkowej ale mogliśmy już uspokoić uczestników spotkania przekazując informację z posiedzenia Komisji Rozwoju, w czasie której radni zabezpieczyli środki na wywóz i utylizację niebezpiecznych opadów.

Po tym spotkaniu nasuwa się jedna myśl - mieszkańcom ul. Bierzewicka bardzo zależy na tym osiedlu i wydaje się, że niewiele działań ze strony władz czy MTBS trzeba aby ich życie mogło być bardziej komfortowe.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska


Napisz komentarz

Komentarze

Ktos, 23 czerwca 2018
Szczególnie jak cały piątek nikt palcem nie ruszył i prądu nie bylo
Popularny: 2500 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:06,

Pożegnanie gimnazjalistów w SP5

W czwartek (21 czerwca br.) w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich oddziałów gimnazjalnych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Były nagrody, pięknie odtańczony Polonez oraz łzy

Wszystkich przybyłych powitał dyrektor placówki Robert Pypkowski. Po oficjalnym rozpoczęciu Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, za wybitne osiągnięcia  sportowe wręczył puchar Olafowi Cichoszowi.

"Życzę Ci dalszych sukcesów sportowych oraz satysfakcji w życiu osobistym" - życzył uczniowi Andrzej Robacki.

Z rąk dyrekcji oraz wychowawców zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali m.in: najwyższe średnie, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych a także sportowe.


Napisz komentarz

Komentarze

Absolwent, 22 czerwca 2018
Odchodzą też nauczyciele do Jedynki. Najlepsi. Szkoda że nie z nami do szkoły średniej
Dodaj ogłoszenie