Popularny: 600 odsłonInformacje8 marca,

Monitoring w Gostyninie? Tak, jeszcze w tym roku

Monitoring w Gostyninie? Tak, jeszcze w tym roku

Wkrótce witające kierowców na wjeździe do miasta tablice informujące o monitoringu miejskim ponownie będą aktualne. Do końca roku w Gostyninie zostanie zamontowanych kilkanaście kamer.

Przewiń w dół aby czytać dalejNa ten cel radni, którzy o przywrócenie monitoringu  zabiegali od początku obecnej kadencji, zabezpieczyli w kasie miejskiej kwotę 200 tysięcy złotych. Zdaniem radnych, optymalnym rozwiązaniem byłoby umieszczenia 10 kamer w Rynku, a następnie sukcesywne rozbudowywanie sieci o kolejne ulice.  

"Przywrócenie monitoringu zwiększy poziom bezpieczeństwa w Gostyninie. Już sama świadomość o obecności kamer w mieście spowoduje, że wiele osób się najpierw zastanowi zanim uczyni coś karalnego" - powiedziała portalowi Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.

Tematy:monitoring

Napisz komentarz

zamach stanu, 10 marca
Tylko kamery chronia rzadzacych od sprawiedliwosci narodu.
Informacje8 marca,

Mocne uderzenie w Siemowicie - premiera filmu Pitbull ostatni pies

Mocne uderzenie w Siemowicie - premiera filmu Pitbull ostatni pies

Gostynińskie kino Siemowit nie spuszcza z tonu. Po niedawnej premierze "Kobiet Mafii" zaprasza na kolejny film sensacyjny - "Pitbull ostatni pies".

Przewiń w dół aby czytać dalej


Pitbull ostatni pies - sensacyjny

Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto.

Cudowny chłopak -     Dramat, Familijny, Komedia

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie