15.07.2017, 18:17,
"GORĄCY TEMAT", artykuł czytany ponad 5700 razy

Motorowerzysta spowodował wypadek. Był kompletnie pijany

skute Wypadek nietrzeźwy

Wczoraj (14.07.) w miejscowości Dobrów (gm. Szczawin Kościelny) doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Wstępne czynności wykazały, że kierujący skuterem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Około południa dyżurny gostynińskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na łuku drogi w Dobrowie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 51-letni kierowca Volvo zatrzymał się na poboczu drogi widząc, że nadjeżdżający z naprzeciwko motorowerzysta może doprowadzić do zdarzenia.

Niestety 56-letni mieszkaniec Oporowa, poruszając się skuterem uderzył z impetem w samochód. Na skutek poniesionych obrażeń motorowerzysta został przewieziony do szpitala, gdzie badania wykazały ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Kierowca Volvo był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Motorowerzyści zaliczają się do grupy niechronionych użytkowników dróg, a zdarzenia z ich udziałem zazwyczaj doprowadzają do poważnych obrażeń. Nie kierujmy jakimkolwiek pojazdem będąc pod działaniem alkoholu, jak też w stanowczy sposób reagujmy, gdy widzimy, że osoba pijana chce prowadzić pojazd.

Napisz co o tym myślisz
Udostępnij