Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 5800 razy)

Motorowerzysta spowodował wypadek. Był kompletnie pijany


skute Wypadek nietrzeźwy

Wczoraj (14.07.) w miejscowości Dobrów (gm. Szczawin Kościelny) doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Wstępne czynności wykazały, że kierujący skuterem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Wczytywanie zawartości...

Około południa dyżurny gostynińskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na łuku drogi w Dobrowie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 51-letni kierowca Volvo zatrzymał się na poboczu drogi widząc, że nadjeżdżający z naprzeciwko motorowerzysta może doprowadzić do zdarzenia.

Niestety 56-letni mieszkaniec Oporowa, poruszając się skuterem uderzył z impetem w samochód. Na skutek poniesionych obrażeń motorowerzysta został przewieziony do szpitala, gdzie badania wykazały ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Kierowca Volvo był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Motorowerzyści zaliczają się do grupy niechronionych użytkowników dróg, a zdarzenia z ich udziałem zazwyczaj doprowadzają do poważnych obrażeń. Nie kierujmy jakimkolwiek pojazdem będąc pod działaniem alkoholu, jak też w stanowczy sposób reagujmy, gdy widzimy, że osoba pijana chce prowadzić pojazd.


Tematy: skute Wypadek nietrzeźwy

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij