Popularny: 1700 odsłonInformacje25 kwietnia, 10:49,

Niebawem nowa ścieżka rowerowa na drodze do Szczawina Kościelnego

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 573 w ramach budowy ścieżki rowerowej i kanalizacji deszczowej w km 29+192 do 30+074 na odcinku Kaleń – Szczawin Kościelny.


Udostępnij
Świetna wiadomość dla miłośników aktywnego wypoczynku


Zadanie opiewa na kwotę 929 880 zł, a inwestycję wykonuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski z Kutna.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

Rowerzystka, 26 kwietnia
Mam pytanie a kiedy będzie jakakolwiek ścieżka na Gorzewo przez Kruk.
???, 25 kwietnia
ni ma ważniejszych potrzeb, prawie milion za niecały kilometr .... ?
Popularny: 1400 odsłonInformacje25 kwietnia, 10:33,

12-latka wyszła ze szpitala. Sprawą zatrucia narkotykami zajmie się sąd rodzinny

12-latka wyszła ze szpitala. Sprawą zatrucia narkotykami zajmie się sąd rodzinny

12-letnia dziewczynka, która zatruła się narkotykami a jej poszukiwania w nocy z soboty na niedzielę, 20/21 kwietnia prowadziły służby, wyszła ze szpitala w Płocku i czuje się dobrze. Prokuratura skieruje wniosek do sądu rodzinnego, który ma rozstrzygnąć, czy doszło do niedopełnienia obowiązku opieki nad nastolatką przez rodziców – informuje Radio dla Ciebie.


Udostępnij
Sprawą na wniosek prokuratury, zajmie się sąd rodzinny

Przypomnijmy, w Wielką Sobotę, 12-letnia mieszkanka Gostynina zamiast wrócić do domu, postanowiła pójść z grupą znajomych na imprezę. Zaniepokojeni rodzice, po wielu nieudanych próbach kontaktu z córką, około 3 w nocy zgłosili zaginięcie dziecka na policję.

12-latka została odnaleziona w Niedzielę Wielkanocną około godziny 10.00. Z objawami zatrucia narkotykami dziewczynka trafiła do szpitala w Płocku. "Tego samego dnia policjanci z Gostynina zatrzymali dwóch mężczyzn" – powiedziała Radiu dla Ciebie podkom. Dorota Słomkowska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. "Zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn w wieku 22 i 26 lat. To mieszkańcy Gostynina. Chodzi o udzielanie środków odurzających, między innymi osobie małoletniej".

Nastolatka w środę, 24 kwietnia opuściła szpital. Teraz sprawą, na wniosek prokuratury, zajmie się sąd rodzinny.

– Sąd ma rozstrzygnąć sprawę pod kątem ewentualnej nieprawidłowej opieki – powiedział dla Radia dla Ciebie, prokurator rejonowy w Gostyninie Paweł Siemion.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie