Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3300 razy)

Nietrzeźwy 48-latek zatrzymany przez policję. Grożą mu 2 lata więzienia


nietrzeźwy

Wczoraj (11.09.) na terenie powiatu gostynińskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwość w przewozie osób". Celem akcji było zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierowców.


Wczytywanie zawartości...

Policjanci z gostynińskiej komendy prowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób. Funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości 42 kierowców busów i autobusów. Wszystkie osoby, które odpowiadały za bezpieczeństwo innych były trzeźwe.

Niestety, w trakcie działań, policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierującego osobową skodą. 48-letni mieszkaniec Kiernozi miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Tematy: nietrzeźwy

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij