Informacje25 maja, 11:17,

Niezwykły Dzień Mamy w Malowni

Niezwykły Dzień Mamy w Malowni

Udostępnij 5
Już jutro Dzień Matki. Nie zapomnijcie złożyć życzeń

Już 26 maja br. zapraszamy wszystkie Mamy na niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się w Malowni – przestrzeni kreatywnej. Zainauguruje ono cykl spotkań rozwojowych dla Kobiet, z Kobietami i o Kobietach.W trakcie trwania wydarzeń, uczestniczki będą mogły między innymi wziąć udział w warsztatach biżuteryjnych czy zapoznać się z gimnastyką słowiańską. Podczas każdego spotkania odbędzie się także zabawa malarska metodą Arno Sterna.

Wydarzenia startują pod nazwą „W Kobietach siła” i mają za zadnie wydobyć z uczestniczek moc wiary w siebie. Edyta Anyszka, pomysłodawczyni spotkań, zaprosi do Malowni niezwykłe kobiety, które będą prowadzić warsztaty z różnych dzień sztuki, fitnessu czy psychologii.

"Mam ogromną nadzieję, że wszystkie uczestniczki wyjdą z warsztatów pełne energii i wiary we własne siły oraz gotowe na nowe wyzwania" - Edyta Anyszka, pomysłodawczyni spotkań

Kameralny Dzień Mamy w Malowni

W Dniu Mamy odbędą się dwie tury spotkań. Pierwsze rozpocznie się już o godzinie 10:00, natomiast drugie odbędzie się o godzinie 16:00.  

"Podzieliłam ten dzień na dwie tury ponieważ chciałam by każda Mama zaznała relaksu. Spędzimy po 4 godziny w kobiecym gronie relaksując się podczas sesji jogi oraz zabawy malarskiej. Chciałabym by każda Kobieta, Mama, która weźmie udział w spotkaniu wyszła uśmiechnięta, zrelaksowana oraz pełna pozytywnej energii" - mówi Edyta Anyszka, założycielka Malowni.  

Harmonogram Kameralnego Dnia Mamy w Malowni

Przed południem

  • 10:00 – 10:30 – Bąbelkowe powitanie Mam

  • 11:00 – 11:30 – Sesja relaksacyjnej Jogi

  • 11:45 – 13:15 – Mamom się należy…. zabawa malarska

  • 13:30  - Słodka niespodzianka

Po południu 

  • 16:00 – 16:30 – Bąbelkowe powitanie Mam

  • 17:00 – 17:30 – Sesja relaksacyjnej Jogi

  • 17:45 – 19:15 – Mamom się należy…. zabawa malarska

  • 19:30 – Słodka niespodzianka

Zapisy odbywają się: telefonicznie 608 658 543, e-mailowo info@malownia.com.pl. Koszt warsztatów to 100 zł za 4h wspaniałego spotkania w kobiecym gronie.

Malownia to przestrzeń kreatywna, w której odbywają się zajęcia metodą Arno Sterna. W zabawie malarskiej mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku. Odbywają się one w przestrzeni zamkniętej w atmosferze zabawy, ale też skupienia. Malownia ma swoją siedzibę w Leśniewicach. Autorką konceptu jest Edyta Anyszka.

autor/źródło: Katarzyna Surowik

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie