InformacjeGorący temat (2600 odsłon)

O krok od tragedii. Winny alkohol


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

pomarzanki Wypadek nietrzeźwy

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Pomarzankach. Kierowca Iveco potrącił pieszego, który poruszał się poza obszarem zabudowanym bez odblasków, a w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.


Zgłoszenie o zdarzeniu w Pomarzankach wpłynęło do dyżurnego gostynińskiej policji około godz. 19:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pieszy szedł poboczem jezdni w kierunku Gostynina. W tym samym kierunku jechał 26-letni gdańszczanin dostawczym Iveco. W pewnym momencie pieszy nagle wtargnął na pas ruchu samochodu i został uderzony lusterkiem od pojazdu.

Z lekkimi obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony 57-letni mieszkaniec gminy Łanięta. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo poruszając się poza obszarem zabudowanym nie posiadał wymaganych przepisami elementów odblaskowych. Gostynińscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia i apelują o ostrożność na drogach.

Coraz szybciej zapada zmierzch, a piesi bez elementów odblaskowych są praktycznie niewidoczni. Pamiętajmy, że nasza nieodpowiedzialność na drodze może doprowadzić do czyjeś tragedii. Stosujemy się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Tematy:pomarzankiWypadeknietrzeźwy

Sprawdź też: Masażysta GostyninMontaż instalaci gazowych LPG GostyninKancelaria notarialna Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


"Art Energy"- kulturalnie promujemy Gostynin. Dołączysz do nas? [VIDEO]
"Art Energy"- kulturalnie promujemy Gostynin. Dołączysz do nas? [VIDEO]
"Art Energy"- kulturalnie promujemy Gostynin. Dołączysz do nas? [VIDEO]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij